הפועל גלבוע/גליל אולי הקבוצה שנשענה על אוהדיה הכי הרבה העונה, כאשר אלו סייעו לה לפתוח עונה עם גיוס כספים נרחב ונרתמו לעשות כל שניתן כדי שלא תפורק והמועדון יוכל להתקיים. אבל נראה שנגיף הקורונה עתיד לגרום לנזק כלכלי לא קטן לקבוצה הצפונית.

כרגע הפעילות בליגת ווינר סל מושהית לאור הנחיות משרד הבריאות וראש הממשלה שלא מאפשרות קיום משחקים או אימונים. בעלי המועדון חיים אוחיון ניסה להביא לכך שהעונה לא תוכרז כהגיעה לסיומה אלא רק להקפיאה ואכן הליגה עשויה לחזור בהמשך אם ייבלם הנגיף.

חיים אוחיון (עמיחי הילמן)חיים אוחיון (עמיחי הילמן)

אוחיון יצא במסר לאוהדי גלבוע/גליל: "למועדון הייתה תרומה משמעותית להחלטה על השהיית המשחקים של ליגת ווינר סל ולא לבטלה. כמועדון הצענו לפני כשבועיים לסיים את הליגה בצורה מכובדת, באזור סטרילי ולהעביר את משחקי הפלייאוף והפיינל פור לקהלים, לאוהדים במדיות השונות, ומשלא הסתייע מאחר ולא ניתן אישור לכך  של משרד הבריאות, ההחלטה של מנהלת הליגה להשהות אותה ולא לבטלה היא החלטה נכונה". 

עוד מסר: "בהזדמנות הראשונה אנחנו נעלה למגרשים בחזרה. אני רוצה לאחל לכולם בריאות ושמירה על הכושר, יש לנו משימה מאתגרת ולא פשוטה ברמה לאומית. נתרכז בה ונחזור לפרקט עם הרבה מוטיבציה למגרשים כמו שהיינו רוצים. שמרו על בריאותכם- משפחת גלבוע/גליל".