חניכיו של יאניס ספרופולוס יארחו הערב (שני, 21:15) את הפועל ירושלים. במכבי לא הראו אמוציות יתר אך שומרים על דריכות לקראת המפגש אליו הם מגיעים מהמקום הראשון ועם יתרון של שני ניצחונות כמו גם יתרון פנימי על הפועל ירושלים.

מי שלא ישחק מול האדומים של עודד קטש הוא הרכש החדש של מכבי פרדריק בורדיון, אשר סובל מקרע חלקי בשריר הירך האחורי ולא ישותף במשחק הגדול. בורדיון ייבדק על ידי המועדון פעם נוספת בעוד כשבועיים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ספרופולוס: "יודעים את החשיבות של המשחק"

עוד לפני שהקבוצות יעלו על הפרקט אן ספק שמדובר באחת היריבויות היוקרתיות ביותר שיש לליגת העל להציע, וככזו, שתי הקבוצות סיפקו העונה בטרום עידן הקורונה מפגשים אותם ניתן להגדיר כבלתי נשכחים, החל בקדם העונה בגמר גביע ווינר דרך גביע המדינה וכך במשחקי הליגה, יחד עם זאת חזרת הליגה הביאה עימה בשורה חדשה בעקבות השינויים שנכפו על ירושלים בסגל כמו התוספת שמכבי תל אביב ביצעה בסגל מה שהופך את המפגש החמישי במספר בין הקבוצות למעניין במיוחד.

לקראת המשחק הערב סיפר טיילר דורסי: "אנחנו לא צריכים מוטיבציה מיוחדת, אנחנו יודעים מה אנחנו צריכים לעשות ואנחנו מחכים למשחק הזה מאז ששמענו שהליגה חוזרת, אנחנו כבר חדורי מוטיבציה אז אין תחושה שאנחנו צריכים לעשות משהו שונה ממה שעשינו עד כה בהקשר של הכנה למשחק הזה”.

על ירושלים ללא תומאס וג'ייקובן: "הם משחקים בצורה דומה, שני השחקנים היו מאוד טובים, הם עזרו לקבוצה אבל נצטרך להתאים את עצמנו לשחקנים החדשים שלהם והם גם טובים ומשחקים טוב, אנחנו צריכים לבוא מוכנים, זה תלוי בנו בסוף של יום ,אנחנו לא חושבים על מה שהם עושים. אנחנו נגיע ונהיה מוכנים”.

טיילר דורסי ואמארה סטודמאייר (איתי כהן)טיילר דורסי ואמארה סטודמאייר (איתי כהן)

לשחק ללא קהל: "זה קשה, כי חייבים לשחק משחק אמיתי ללא קהל, אבל כשגדלתי שיחקתי ללא קהל, אנחנו רגילים לזה בצורה מסוימת אבל לא במשחק אמיתי"