למנהלת הליגה בכדורסל נמאס מכך ששחקנה של מכבי תל אביב, סקוטי ווילבקין, לא מפסיק לתקוף את המנהלת כמעט על בסיס יומי. במנהלת מאיימים כי בסופו של דבר יקנסו את השחקן של האלופה הישראלית.

כזכור, ווילבקין תקף היום (שני) בטוויטר: “זה משעשע ועצוב בו זמנית איך שהליגה יודעת בדיוק איך אנחנו האמריקאים מרגישים ועדיין לא משנים דבר, ואל תתנו לי את משרד הבריאות כתירוץ. כשבמשרד הבריאות אמרו בלי אוהדים או בלי יותר מ-5,000 אוהדים לנו, ולירושלים היו יותר מ-5,000, אז אפשר לעשות דברים טוב יותר”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
דני אבדיה מציג את שי סידי עם חיקוי ענק

במנהלת הגיבו לדבריו: “מנהלת הליגה העבירה למכבי תל אביב מכתב התראה לפני קנס לאחר הציוץ האחרון בטוויטר של שחקן הקבוצה סקוטי ווילבקין, שבחר שוב לתקוף את מנהלת הליגה כפי שעשה בתקופה האחרונה. מנהלת הליגה לא תסבול התקפות של שחקן זה או אחר ועל פי התקנון יכולה לקנוס שחקן שיפגע בתדמית המנהלת. מנהלת הליגה יחד עם קבוצות ליגת העל עושה הכל על מנת להבטיח את בריאותם של השחקנים על פי ההנחיות של משרד הבריאות, הכל למען חזרתה של הליגה ב- 20 לחודש ולא תיתן להשתלחויות חסרות רסן וחסרות טעם לפגוע בליגה ובענף שכולם חיכו לראותו חוזר לפעילות”.

במהשך, הגיבה מכבי ת”א בתשובה עוקצנית למנהלת: “בפעם האחרונה שבדקנו, הקורונה עדיין לא ביטלה את חופש הביטוי".

בתוך כך, במכבי ת”א הביאו לתודעה את מצעד הנשים עם מסר מהמועדון: “מאז תחילת 2020 נרצחו 11 נשים ותינוקת, 8 מתוכן מאז תחילת סגר הקורונה. למגפה הזאת חייבים לשים סוף ועכשיו. הערב ייערך בתל אביב אירוע בשם ‘מצעד הנשים’ וזוהי קריאה שמכוונת לכל אחת ואחד מאיתנו. כדי שכל הנשים ירגישו שוב בטוחות בתוך בתיהן, וגם הילדים”.