דריכות במכבי תל אביב לקראת המפגש הערב (שני, 21:15) נגד הפועל ירושלים. קבוצתו של יאניס ספרופולוס מגיעה למשחק לאחר שני ניצחונות וכאשר לנגד עיניה העובדה כי ניצחון יגדיל את סיכוייה לסיים את בית הפלייאוף העליון במקום הראשון. באשר לסגל הקבוצה למשחק כשירותו של אות’לו האנטר תתברר סופית לאחר אימון הקבוצה ולא מן הנמנע שהתוספת החדשה לסגל פרדריק בורדיון יערוך את הופעת הבכורה שלו נגד האדומים מהבירה.

לקראת המשחק אמר יאניס: "אין לנו עניינים לא גמורים איתם. זה תהליך של משחקים, אנחנו משחקים מול קבוצה טובה, ואנחנו גם קבוצה טובה. זה טוב לכדורסל שיש שתי קבוצות ברמות האלה”.

"אני לא חושב שאף אחת מהקבוצות יכולה להראות משהו שונה, כי איך אפשר להפתיע כששתי הקבוצות משחקות בתנאים לא מושלמים לכדורסל. אני לא חושב שיהיו הפתעות, לכל קבוצה יש פילוסופיה, מכירים אחד את השני. מי שיהיה טוב יותר על המגרש ויעשה פחות טעויות, ינצח”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ספרופולוס: "יודעים את החשיבות של המשחק"

האם המשחק הזה מיוחד בגלל היריבות בין הקבוצות?
"כל המשחקים חשובים לליגה, אנחנו מכבדים את כל הקבוצות בליגה, בגלל זה אנחנו מנסים להיות הכי טובים בכל משחק בליגה. אנחנו יודעים את החשיבות של המשחק, ונבוא כדי משחק טוב."
כשירותו של האנטר: "אנחנו לא יודעים עוד לגבי אות’לו, נראה אחרי האימון, נראה איך הוא יתאמן, היום זה האימון הראשון שלו עם מגע, ואחריו נדע."

דני אבדיה (איציק בלניצקי)דני אבדיה (איציק בלניצקי)

התנאים של לשחק כדורסל כאן, הם לא כמו לפני הקורונה, אתם יושבים שני מטר ממני עם מסכות, אז ככה זה עם הכדורסל. הקצב שלנו הוא עוד לא הקצב שאנחנו רוצים, אנחנו מתאמנים רק שלושה שבועות, זה לכל הקבוצות ככה. כל הקבוצות לא משחקות את הכדורסל הכי טוב שהן יכולות, זה משפיע על כל הקבוצות. אנחנו מנסים להשתפר, להיות יותר יציבים במהלך המשחק."
"ההפרש בניצחונות הוא לא תוצאה של איך שאנחנו רוצים לשחק, אנחנו משחקים עכשיו נגד ירושלים וראשון שאלו יהיו משחקים אחרים. אנחנו צריכים לעקוב אחרי תוכנית המשחק שלנו, לשחק איך שאנחנו רוצים בהתקפה ובהגנה."

שמעון מזרחי (איציק בלניצקי)שמעון מזרחי (איציק בלניצקי)

השיפור של אבדיה: "אבדיה התחיל לשחק בנובמבר ממש טוב, פגרת הקורונה לא פגעה בהתקדמות שלו."
לשחק ללא קהל: "מאוד מוזר לשחק בלי קהל, זה לא כדורסל זה משהו אחר. אין אמוציות ואין את הדחיפה של הקהל וזה מאוד קשה. אני מקווה שבעונה הבאה אנחנו נתחיל את העונה עם קהל."

שחקני מכבי ת"א באימון (איציק בלניצקי)שחקני מכבי ת"א באימון (איציק בלניצקי)