הפועל ירושלים קיוותה לספק הצהרת כוונות כשהפלייאוף הולך ומתקרב, אבל היא פספסה הערב (שני) הזדמנות גדולה לעשות זאת כאשר שמטה יתרון ונכנעה בהיכל מנורה מבטחים למכבי תל אביב 86:80 במסגרת הבית העליון של ליגת ווינר סל. הצהובים מתקרבים להבטיח את המקום הראשון וגם את זהות האולם שיארח את הפיינל פור.

המאמן המפסיד עודד קטש הסביר: “"הרבה דקות שיחקנו נכון, למרות שאחוזי הקליעה שלנו לא היו כאלה שמנצחים איתם משחקים, בטח לא כאן, עדיין היינו במשחק. בחצי הראשון עשינו עבודה מצוינת בירידה להגנה וסגירה לריבאונד, דברים שהם הכרחיים כדי לנצח את מכבי. בחצי השני לא שיחקנו את הכדורסל השוטף שלנו, נכנענו לאגרסיביות שלהם, חלק מזה עייפות של שחקנים, חלק מזה עוד כימיה שצריך עם עמנואל טרי ופארגו”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מכבי מנצחת את ירושלים בקרב בין המובילות

מה יקח לקראת המפגש הבא מול מכבי תל אביב: “15 דקות לא שיחקנו התקפית את מה שאנחנו יודעים, בעיקר בבחירת הזריקות שלנו. עשינו עבודה מצוינת הגנתית וניקח את זה. הבכורה של ג’רמי פארגו? יחסית להופעה ראשונה היו לג'רמי דקות מצוינות, יש דברים שאנחנו עדיין לא מתואמים איתו. אני מאמין שהדברים האלה יתפתחו בהמשך כדי שנוכל להנות ממנו. הבכורה שלו הייתה בינונית, הוא מסוגל ליותר מזה”.

עוד הוסיף: “בחצי הראשון הגענו לדברים, שיחקנו בשטף, מכבי עשו התאמות הגנתיות, זה לא ג'יימס, פארגו או תמיר, אנחנו משחקים כדורסל קבוצתי. יש הרבה דברים שאנחנו יכולים לשפר ולעשות יותר טוב. חלק מהשלשות היו זריקות טובות שאנחנו רוצים לקחת, היו 7-8 שלשות שהכרחנו ונענשנו בצד השני”.