המחזור הראשון במסגרת ליגת ווינר סל יימשך היום (ראשון, 18:30), כאשר מכבי תל אביב תארח את מכבי אשדוד בהיכל מנורה מבטחים. הצהובים מגיעים לאחר ההדחה המפתיעה מגביע ווינר על ידי מכבי ראשון לציון, שזכתה בגביע.

בקבוצה הביעו אכזבה גדולה מכך שלמרות ההכנה הקשה שעברו הם עדיין סובלים מחוסר מוכנות, כשהם יודעים כי דרוש עוד זמן לחבר את הקבוצה. מי שייעדרו במכבי ת"א הם קנדריק ריי, שנפצע בברכו וייעדר כשבועיים, כמו גם אנג’לו קלויארו, שגם הוא לא נרשם להתמודדות. גם נמרוד לוי, שמחלים מחבלה בקרסולו, בספק. הצהובים יקוו לניצחון, כשביום חמישי הם יפגשו את פנאתינייאקוס היוונית במחזור הראשון של היורוליג.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שרף: "מכבד ומעריך את הגביע"

מנגד, מכבי אשדוד מגיעה חבולה ופצועה ועלולה להופיע עם שישה שחקנים בוגרים בלבד. כזכור, מארק טולפסן שבר את ידו וייעדר בחודשיים הקרובים, כשגם הרכז הזר של הקבוצה פול סטול וספנסר וויס פצועים וייעדרו בתקופה הקרובה. מסדר החולים לא מסתיים כשאוראל לב נפצע ברבע הגמר של גביע ווינר ולא ישחק, כשגם עידו פליישר סובל מכאבים ברגלו ובקבוצה חוששים כי מדובר בשבר מאמץ שעלול להשביתו לתקופה מסוימת.

בתוך כך, ג'ייק פמברטון המתאזרח עדיין לא השיג את האישורים להיותו שחקן ישראלי וישב בחוץ. מי שכן כשירים וישחקו הם הרכזים ג'וג'ו פלאס ותום מעיין, הפורוורד מצטיין של הקבוצה לנדון מילבורן ושני הגבוהים אייזיק רוזפלט וליס שושי.