כזה משחק לא ראו בגן נר כבר הרבה זמן. ללא ג'סטין טילמן הפצוע והרכש החדש מייקל יאנג שעדיין לא נרשם בסגל, הפועל גלבוע/גליל הצליחה בסגל קצר להחריד לחזור אמש (ראשון) מפיגור של 20 נקודות ל-93:98 מטורף על הפועל ירושלים.

לא זאת בלבד שהופיעה ללא שני הזרים שלה, אלא הקבוצה הצפונית איבדה בזה אחר זה את ג'ארוויס ורנאדו, נתנאל ארצי וגיל בני בשל פציעות. אבל מי היה שם כדי לקחת את המושכות? אדגר סוסה שבתצוגה פנומנלית החזיר את הצפוניים מהקבר בזכות משחק אדיר של 38 נקודות באחוזים נהדרים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קטש: הפסקנו לשמור,אני לוקח את האחריות

סוסה אמר לאחר המשחק: "בראש ובראשונה זה היה משחק מצוין שלנו, יצאנו לדרך והשגנו ניצחון מול קבוצה גדולה שיש לה התקפה אדירה, אולי הטובה בישראל כרגע. למרות הפציעות ומה שקרה לנו,  אני חושב שהכול הלך טוב, הצלחנו לחזור מפיגור ענק ולשחק טוב בסוף, לקלוע ולעצור אותם. נקווה שנוכל להמשיך כך במחזור הבא, כי אנחנו רוצים ומנסים לחזור לשמונה הראשונות. חייבים להמשיך ולנצח".

אדגר סוסה ויפתח זיו חוגגים (עמרי שטיין)אדגר סוסה ויפתח זיו חוגגים (עמרי שטיין)

המאמן ליאור ליובין המשיך: "מעבר לזה שזה ניצחון גדול, הוא מרגש מאוד של רוח ולב גדול, הקרבה והכדורסל הלך בעקבות זאת. מאמץ עילאי, גם לחזור מהפיגור וגם לנצח לנוכח הנסיבות, הפציעות לפני ובמהלך המשחק להפסיד שני שחקנים. גאה בשחקנים וברוח שלהם ומדובר בניצחון גדול מאוד עבור המועדון".

ליאור ליובין (איתי כהן)ליאור ליובין (איתי כהן)

כעת הקבוצה תתרכז בהכנות שלה למפגש במחזור הקרוב עם עירוני נס ציונה, שם צפוי מייקל יאנג לערוך את הופעת הבכורה שלו. במהלך השבוע ייעשה ניסיון להכשיר את השחקנים שנפצעו במשחק מול ירושלים כדי להעמיד סגל חזק ועמוק מספיק למפגש.