אחרי ניסוי כלים לא מוצלח במיוחד עם הפסד של 66:63 להפועל באר שבע בהיכל הקונכייה אמש (שישי), הפועל גלבוע/גליל כבר עם הפנים קדימה. לקראת פתיחת העונה החדשה, הקבוצה הצפונית בחרה מי ישמשו הקפטנים שלה ב-2019/20 אחרי עזיבתו של חואקין שוכמן ששימש אחרון בתפקיד - יותם חנוכי ונתנאל ארצי.

ליאור ליובין מאמן הקבוצה אמר: "אחרי קיץ של מתיחת פנים משמעותית, זה רק טבעי שנתנאל ארצי, שחקן טוב שממשיך אצלנו, וימשיך להשתפר, ויותם חנוכי, שחקן מקומי מהגלבוע, שגדל בקבוצה וצפוי לו עתיד גדול, רק טבעי שהם ימונו לקפטנים משותפים, אלו שחקנים שאנחנו מאמינים בהם, ואני סמוך ובטוח כי התפקיד יעזור להם הן כשחקנים, הן כחברים לקבוצה וכבני אדם להיות טובים יותר".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
גודס: "מרגש להתחיל עוד עונה"

נתנאל ארצי הודה: "אני מאוד נרגש מאוד שמח וגאה לקבל את המינוי, כבוד גדול הוא לי לשמש כקפטן גלבוע/גליל קבוצה משפחתית עם  קהל חם ואווירה של משפחה גדולה, וברגע הראשון שהגעתי לגלבוע התאהבתי במועדון, באזור, באווירה, שמח על בחירתו של חברי לקבוצה יותם חנוכי לשמש בתפקיד עמי, ואנחנו נבצע אותו הכי טוב שיש".

נתנאל ארצי (חגי מיכאלי)נתנאל ארצי (חגי מיכאלי)

יותם חנוכי שלא לקח חלק במשחק בשל פציעה הוסיף: "כבוד אדיר להיות קפטן גלבוע/גליל, בשיתוף עם נתנאל ארצי, שיש לי איתו קשר נהדר. אני נרגש מאוד לקבל את התפקיד המיוחד הזה, שהוא חלום מהרגע שהתחלתי במועדון שלנו. תרגש ומצפה לקראת פתיחת העונה, יאללה גלבוע!".

יותם חנוכי בפעולה (איציק בלניצקי)יותם חנוכי בפעולה (איציק בלניצקי)