הפועל גלבוע/גליל רשמה הערב (ראשון) ניצחון נוסף במסגרת ההכנה שלה לעונה החדשה בליגת ווינר סל, כאשר סיפקה משחק התקפה נהדר בדרך ל-90:92 על מכבי חיפה בהיכל ברוממה לאחר הארכה.

הירוקים שיחקו היטב ופתחו טוב יותר את המשחק ואף הוליכו 22:28 בתום הרבע הראשון, אך הקבוצה מהגליל שלטה בחצי הראשון והודות ליכולת טובה של ג’ארמר גאלי וג’סטין טילמן הוליכה 37:42 בירידה להפסקה, כאשר מי שנתן לה את היתרון היה עמית גרשון שפתח מבערים ועם שתי שלשות לצד סל יפה בצבע.

ליאור ליובין (שחר גרוס)ליאור ליובין (שחר גרוס)

בתוך כך, אצל הירוקים נרשמה דאגה גדולה כאשר במהלך הרבע השלישי סקוט סאגס נפצע באפו והוא סיים את המשחק מוקדם מהצפוי.הוא פונה לבית החולים עם חשש לשבר באפו. במהלך הלילה הוא ייבדק והתוצאות יתבררו ביממה הקרובה. את טילמן וגאלי זה לא עניין יותר מדי ו-10 דקות לסיום 61:65 לגלבוע/גליל.

הרבע האחרון היה מותח במיוחד והירוקים שיחקו מצוין ואף הוליכו בשלוש נקודות 5 שניות לסיום אחרי שכבר חזרו מפיגור של שבע נקודות. הכדור האחרון היה בידיים של גלבוע/גליל וג’ארמר גאלי זרק שלשה עם הבאזר שצללה פנימה ושלחה את המשחק להארכה ב-86:86. השחקנים של ליאור ליובין היו קצת יותר טובים בחמש הדקות הנוספות וגיל בני דייק פעמיים מהקו בדרך ל-90:92.

29 נקודות של ג’יימס יאנג לא הספיקו לירוקים, כאשר גאלי הצטיין עם 24 נקודות בשורות המנצחת וטילמן הוסיף 18 משלו לצד 10 כדורים חוזרים. 19 נק’ ו-13 כדורים חוזרים היו לווילי וורקמן גם בצד המפסיד.