חיוכים רבים נראו בראשון לציון לאחר שהקבוצה גברה אמש (ראשון) 74:83 על הפועל חולון במסגרת המחזור השני בבית הפלייאוף העליון. עוד לפני פתיחת המשחק, בסביבת קבוצתו של גיא גודס קיוו ל-"קארמה חדשה" בדמות ניצחון לאחר צמד ההפסדים להפועל ירושלים. צמד ההפסדים אכזב מאוד את הקבוצה מעיר היין, שלפחות מהמשחק נגד הפועל חולון כאמור יצאה מעודדת. 

סגנית האלופה הגיעה להיכל הטוטו עם תחושת החמצה מצמד המשחקים בירושלים. את המשחק השני הרגישו במועדון כי הם היו יכולים לנצח והדבר שמנע מהם זאת היה יכולתה של הקבוצה לקלוע מבחוץ. חניכיו של גודס עדין לא איפסו את הידיות אבל אין ספק שבהשוואה ל -2/22 מול ירושלים, הפעם זה כבר היה נראה טוב בהרבה.  

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
גודס: "צריכים להשתפר ביכולת האישית"

 למרות הניצחון, בתום המשחק עדין הייתה תחושה של טעם מעט חמוץ שהגיעה בגלל היציעים הריקים. בראשון שמחים מאוד שהליגה חזרה כמובן ושהמומנטום של הכדורסל הישראלי לא נעצר לגמרי, אך גם הם לא יכלו להתעלם מהעובדה שהיכל הטוטו ריק מאוהדי הקבוצה, שקיוו להשמיע את קולם מחוץ לכותלי ההיכל זה פשוט שקט מדי.

 לאחר המשחק סיפר גיא גודס: "העניין של הפלייאוף העליון, ואני אמרתי את זה פעם ואגיד זאת עוד כמה פעמים, זה עניין של טורניר, לנו היה חשוב המשחק הזה כדי לסיים במקום השלישי, אבל בגדול המטרה שלנו כקבוצה כרגע  זה להשתפר ביכולת האישית, להשתפר ביכולת הקבוצתית ולהגיע בריאים לפלייאוף כי זה בסופו של דבר הכסף על הרצפה, זה המאני טיים אז זו המטרה שלנו. כמובן שצריך להשתפר, יש הרבה אלמנטים של המשחק שאנחנו רוצים עדין להתקדם ולהשתפר, אם זה גם קליעה מבחוץ, כושר אישי של קליעה, כאלו שיעזרו לנו להיות יותר טובים. היום איבדנו 18 כדורים - יותר מדי לטעמי, אז אנחנו צריכים להיות יותר מרוכזים בעניין הזה". 

גיא גודס מרוצה מדיאנג׳לו הריסון (איציק בלניצקי)גיא גודס מרוצה מדיאנג׳לו הריסון (איציק בלניצקי)

ההשתלבות של זאק הנקינס: "אני חושב שהוא השתלב מצוין, כולם קיבלו אותו בחום ובאהבה ואני חושב שיש לו הרבה שחקנים טובים לידו. גם דריל מונרו שעוזר לו להתאקלם, עובד איתו ברמה האישית, מלמד אותו דברים איך לנעול בצבע ודברים כאלה. היום היה לו משחק מאוד קשה כי הוא שיחק נגד חמישה גארדים ופתאום היה צריך לשמור על קטנים וחילופים ודברים שלא עשינו אז זה גם סוג של ‘וולקאם’ לליגה שלנו, אבל עברנו את המשחק הזה והדבר הכי חשוב הוא שכולם בריאים פחות או יותר. הדקות בסדר גמור ואנחנו מתקדמים למשחק הבא".

כניסה לקצב של אלכס המילטון: "אלכס מספיק מקצוען בשביל להבין את הסיטואציה ולשחק את המיטב שלו, בסך הכל היו לו הרבה דקות טובות גם היום. שמרתי עליו בחוץ כי הוא שיחק את כל ה-10 דקות הראשונות וגם כשההפרש גדל אז צריך לשמור על השחקנים האלה אבל עם אלכס אני מאמין שכשיגיעו המשחקים הרציניים שאני קורא לזה הכסף שעל הרצפה – הוא יופיע כי לשם הכל מתנקז ולשם כולם צריכים לכוון בסופו של דבר". 

אלכס המילטון (איציק בלניצקי)אלכס המילטון (איציק בלניצקי)