נועלת טבלת ליגת ווינר סל מכבי אשדוד מתקרבת בצעדי ענק לליגה הלאומית וכדי להמנע מהגורל הזה היא חייבת להשיג מחר (שני, 18:15) ניצחון במסגרת הבית התחתון מול הפועל אילת ובכך תשאיר לעצמה סיכוי כלשהו לשרוד.

מי שלא אמור לקחת חלק במשחק הוא אלונזו קולמן, שנפצע במשחק האחרון של הקבוצה מעיר הנמל מול נהריה ונקע את הקרסול שלו. בפוסט שהעלה לפייסבוק כתב: “אני מאמין באל, נקעתי את הקרסול שלי במהלך השני של המשחק הראשון שלי ונקעתי אותה כעת שוב ברבע הראשון. ניסיתי להמשיך למרות זאת בשני המשחקים, אבל הייתי פחות מהצל של עצמי. זה מתסכל מאוד כי ידעתי שזו ההזדמנות שלי להראות את הכישרון ברמה הגבוהה”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
נהריה ריסקה את אשדוד 68:86

עוד כתב: “רציתי גם לעזור למועדון שלי לצאת מהמצב הרע, אבל נסתרות דרכי האל ואנחנו לא יודעים מדוע הוא עושה דברים, אך הם תמיד לטובה. אני מסרב לאבד אמונה בדרך הקשה שאני עובר. אעבור את זה ותמיד אשבח את האל. דרכים קשות תמיד מובילות ליעדים היפים ביותר”.

בתוך כך, רכז הקבוצה פול סטול נקנס בסכום של 12 אלף ש”ח באופן אוטומטי לאחר שהורחק מול נהריה, לא יועמד לדין לאחר שהביע את התנצלותו מיד בסיום המשחק כאשר ניגש לשופטים והביע חרטה על מעשיו.