כשדאגת ההידבקות של שחקני הקבוצה בקורונה כבר מאחוריהם, הפועל תל אביב תעלה הערב (שני, 18:20) על הפרקט בקונכייה למשחק מול הפועל באר שבע במסגרת המחזור השני של בית הפלייאוף העליון. האדומים של יאניס קאסטריטיס מגיעים למשחק הזה כשהם ירצו להתאושש על חשבונה של הפועל באר שבע אותה היא ניצחה במשחקי ההכנה.

עבור הפועל תל אביב המשחק הערב יכול להיות המשך למסעה של הקבוצה לעבר המקום אליו היא שואפת להגיע, או סיומו הכמעט ודאי. בסביבת האדומים דובר רבות על הכימיה בין השחקנים, כמו גם על העובדה שהשחקנים החדשים שהגיעו הולמים טוב יותר את סגנון המשחק אותו ביקש מאמן הקבוצה להנחיל. האיזון ההגנתי לא בדיוק היה במשחק הליגה האחרון אך לא מן הנמנע שמשחק ההפסד לגלבוע גליל היה למעשה האנומליה.  

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
74:93 ענק לראשל"צ על חולון

לאחר הניצחון על מכבי חיפה במחזור שחידש את ליגת העל, הסבירו האדומים כי למעשה הקבוצות שהחליפו את מרבית הסגל בבעיה אמיתית, אך כשפגשו את גלבוע נתקלו בבעיה בעצמם. יחד עם זאת את במשחק מול גלבוע גליל הם נאלצו להסתדר ללא ג'ורדן המילטון, מי שאמור להיות אחד הכלים ההתקפיים המגוונים ביותר של הקבוצה.

המילטון ניסה כזכור לשחק וזאת על אף שעלה לפרקט בהיכל קבוצת שלמה כאשר הוא סובל מסחרחורות שלבסוף הכריעו אותו ברבע הרביעי עת שעזב את המגרש. בסביבת המועדון היו בטוחים שעם ג'ורדן בריא העסק היה נראה אחרת, וכאשר היום יעמוד לרשותם הסוגיה תעמוד למבחן, עת שצמד הג'ורדנים – המילטון את דיוויס - יעמדו לרשות הקבוצה.