בברצלונה ממשיכים להתאמן בהתאם להנחיות וממתינים להכרעה הסופית בכל הנוגע להמשך העונה. בינתיים, מאמן הקטאלונים קיקה סטיין התראיין וסיפק אמירה לא שגרתית, כשלמעשה “סתר” את דבריו של ליאו מסי.

כזכור, הפרעוש צוטט כשאמר כי במידה שהקבוצה תשחק כפי ששיחקה לפני מגפת הקורונה, יהיה לה קשה לזכות בליגת האלופות, סטיין הגיב: “האמירה הזו יצרה נושא לדיון, אנחנו משוכנעים שאנו רוצים לזכות בליגת האלופות וזו מטרה, אנחנו גם יכולים להשיג זאת. ברור שיש דברים שאנחנו צריכים לשפר אבל המטרה היא להביא את האושר הזה לאוהדים. אני ומסי מבינים זה את זה”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ממשיך בשלו: אנסו פאטי מככב באימונים

כשירותו של לואיס סוארס: “הוא עדיין לא החלים לגמרי, הוא עובד עם הקבוצה אבל זה לא יהיה פשוט עבורו להשתחרר בצורה מלאה. הוא נעדר לזמן ממושך כך שהחזרה שלו תהיה באופן הדרגתי”.

ארתורו וידאל עם לואיס סוארס (רויטרס)ארתורו וידאל עם לואיס סוארס (רויטרס)

האפשרות שמיראלם פיאניץ’ יגיע וארתור יעזוב ליובנטוס: “לגבי פיאניץ’, תמיד אמרתי שאני אוהב שחקני כדורגל טובים, הוא נהדר. ארתור אמר שהוא רוצה להישאר, מעבר לזה אין לי מה לומר על עתיד השחקנים”.

טר שטגן, שסוגיית החוזה שלו ממשיכה לתפוס כותרות בספרד: “הוא שוער נהדר שמתאים בצורה מושלמת לדרך שלנו”. המשך העונה: “אני נותן חשיבות גדולה יותר לליגה, ליגת האלופות מיוחדת אבל הליגה זו המטרה הגדולה”.

קיקה סטיין (רויטרס)קיקה סטיין (רויטרס)

“אשמח לאמן את ניימאר”

סטיין התייחס גם לסאגה המתמשכת בנוגע לאפשרות קאמבק של ניימאר לברצלונה: “הייתי שמח אם הייתי יכול לאמן את ניימאר בעתיד”, הודה המאמן בראיון. “הוא שחקן צמרת ברמה יוצאת דופן, אף אחד לא יכול לפקפק ביכולות של ניימאר וכמובן שכל מאמן היה שמח שיהיה לו שחקן כזה בקבוצה”.

סטיין כבר הבהיר בעבר כי הוא מאוד מעריך את ניימאר ודלתה של ברצלונה פתוחה וכעת מסקרן מאוד יהיה לראות את הפעולות שיהיו בקיץ הקרוב, זאת על רקע המשבר הכלכלי שיביא עמו הקורונה. הברזילאי מסרב נכון לעתה להאריך חוזה אצל פ.ס.ז’, כשנותרו עוד שנתיים.