המחזור השני של הליגה הספרדית הגיע לסיומו, ואנחנו ממשיכים במעקב הצמוד שלנו ביחד עם אפליקציית ליגת החלומות הרשמית של הליגה הספרדית - LaLiga Fantasy ONE, אפליקציית הפנטזי המתקדמת ביותר בעולם, בעונה בסיומה מחכים לכם פרסים  מפנקים במיוחד

בכל שבוע, אנחנו נסכם עבורכם את מחזור הפנטזי האחרון, עם השחקן המצטיין, ההרכב הבולט, וגם ההרכב ה”רווחי” ביותר (השחקנים שקיבלו הכי הרבה נקודות ביחס למחיר שלהם בשוק ההעברות). בנוסף, נעקוב מקרוב אחרי ליגת השדרים והפרשנים של ערוץ ONE בסיומו של כל המחזור.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
5 השערים הגדולים מהמחזור ה-2 בספרד

המצטיין: גריזמן מתחיל לפרוע שטרות

אז השחקן הכי טוב בפנטזי בעונה שעברה, וכנראה הכי טוב בעולם, ליאו מסי, עדיין פצוע, אבל מי שעשה את הספתח שלו לעונה החדשה הוא הכוכב הכי גדול שבארסה קנתה הקיץ (בינתיים..), אנטואן גריזמן. הצרפתי הוביל קאמבק של האלופה שפיגרה 1:0 נגד בטיס, וכבש צמד מהיר בדרך ל-2:5 מרשים.

סך הכל, גריזמן היה אחראי על 17 נקודות פנטזי במחזור האחרון, יותר מכל שחקן אחר בליגה, והוא השיג אותן בזכות צמד שערים, בישול, בעיטות למסגרת, והשלמת 90 דקות משחק. צמוד אליו ברשימת המצטיינים נמצא ז'ואן ז'ורדן מסביליה, שסיים עם 16 נקודות.

אנטואן גריזמן חוגג (רויטרס)אנטואן גריזמן חוגג (רויטרס)

ההרכב של המחזור: בלי אף נציג ממדריד

אחרי שלא הכניסה אף נציג ל-11 של המחזור בשבוע שעבר, האלופה בארסה יכולה להתהדר השבוע בגריזמן כמובן, ולצידו סרג'י רוברטו (11 נקודות). ריאל מדריד ואתלטיקו מדריד לא סיפקו אף שחקן להרכב המצטיינים, וכדאי לשים לב לסביליה, שמחזור שני ברציפות שולחת שני שחקנים ל-11 הטובים ביותר, ז'ואן ז'ורדן ודייגו קרלוס. ראוי לציון גם מרטין אודגור הצעיר של סוסיאדד שסיפק 15 נקודות למי שהאמין בו במחזור הזה.

פנטזי מחזור 2 - הרכב מצטיין (מערכת ONE)פנטזי מחזור 2 - הרכב מצטיין (מערכת ONE)

ההרכב הכי משתלם של המחזור סיפק הפעם מעט פחות נקודות משבוע שעבר, אבל כדאי שתשימו לב לאוסקר פלאנו מוויאדוליד, שבשבוע שעבר צבר 8 נקודות ובמחזור הנוכחי 9, ומסתמן לפחות בתחילת העונה כאחד השחקנים הכי משתלמים בליגה. 

פנטזי מחזור 2 - הרכב משתלם (מערכת ONE)פנטזי מחזור 2 - הרכב משתלם (מערכת ONE)

ליגת השדרים של ONE

כאמור, בכל שבוע נעקוב מקרוב אחר האנשים שמכירים טוב יותר מכולם את הליגה הספרדית, השדרים והפרשנים שלנו בערוץ, ונראה מי מהם הוא באמת המומחה הגדול ביותר לליגה הספרדית.

המחזור הזה היה שייך ובגדול, לעמית לווינטל, שרשם 83 נקודות, לאחר שפגע בקישור שלו גם עם ז'ואן ז'ורדן וגם עם מרטין אודגור שסיפקו לו ביחד 31 נקודות, זאת לצד 14 של רוז'ר מרטי בחוד ו-10 של ג'ורדי אלבה בהגנה. את הטבלה הכללית עדיין מוביל שמוליק מזרחי שרשם 65 נקודות השבוע, בדרך ל-115 כלליות עד כה.

פנטזי מחזור 2 - ליגת שדרים (מערכת ONE)פנטזי מחזור 2 - ליגת שדרים (מערכת ONE)