רק היום הגיעה ספרד לנקודת שפל נוספת בהתמודדות עם נגיף הקורונה כאשר רף המתים מהמחלה במדינה חצה את הכמות שהייתה בסין ועומד כעת על כמעט 4,000 בני אדם. בימים אלה, בהם אין שגרת חיים נורמלית ובטח שלא כדורגל, במנהלת ‘לה ליגה’ יצאו במחווה מרגשת – פסטיבל עם מיטב האומנים, בו ייקחו חלק גם 20 כדורגלנים אשר כל מטרתו לגייס כספים לתרומות שיסייעו לרכישת ציוד רפואי להתמודדות עם המחלה. את הפסטיבל שייערך ביום שבת הקרוב, 28.3 בשעה 19:00, תוכלו לראות בשידור חי באתר ובערוץ ONE.

מדובר באירוע ההתרמה הראשון מסוגו בעולם למען ההתמודדות עם נגיף הקורונה. יקחו בו חלק לא פחות מ-20 אומנים שונים, ביניהם אלחנדו סאנס, דויד ביסבאל, סבסטיאן יאטרה ועוד רבים וטובים מז’אנר המוסיקה הלטינית. בהמשך תפרסם לה ליגה בשיתוף בנק סנטנדר דרכים בהם ניתן יהיה להעביר כספים, כאשר האירוע ישודר בכל המדינות שמשדרות את הליגה הספרדית ברחבי העולם. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
10 השערים הגדולים ביותר של רונאלדו בספרד

"לה ליגה רוצה לתמוך בכל מי שעומד בפני סוף השבוע השלישי בהסגר ובו זמנית לגייס כסף לקנות ציוד רפואי כדי להתמודד עם וירוס הקורונה. אנו שמחים מאוד על התגובה שקיבלנו מכל החזיתות; כדורגלנים, מועדונים, אמנים וספונסרים חברו כולם ביוזמה זו. אני משוכנע שביחד אנו ניצור משהו בלתי נשכח מאוד", אמר אוסקאר מאיו, מנהל תחום העסקים, השיווק והפיתוח הבינלאומי של הליגה.