לפני יומיים הודיע אריץ אדוריס, האגדה של אתלטיק בילבאו, על פרישה ממשחק פעיל כשהוא בן 39 ואחרי 573 הופעות ו-219 שערים בקריירה: "הגיע הרגע. הגוף אמר לי די", אמר החלוץ הוותיק בהודעה. היום (שישי) בקבוצה הבאסקית ערכו מסדר כבוד מרגש לכוכב שלהם, בנוכחות השחקנים, אנשי הצוות וכמובן משפחתו של אדוריס.

לאחר מסדר הכבוד החגיגי, אדוריס נפרד בפעם האחרונה וסיפק ראיון פרישה עם כל הלב: “ראשית, אני מאחל לקבוצה ולאוהדים שנזכה בגביע המלך, נביא תואר וכבוד למועדון. עם כמה שהייתי רוצה להמשיך לשחק, לפעמים יש גבול. בילבאו זה מועדון מיוחד ושונה, יש פה רמה אנושית שאין במקומות אחרים. אהיה מעכשיו האוהד המסור ביותר של הקבוצה”.

אדוריס המשיך ואמר: “הדבר הכי קשה עבורי זה לא לשחק את 11 המשחקים שנותרו בליגה ואת גמר הגביע, זה יהיה קשה מאוד לא להיות עם הצוות באימונים ובהכנות, אני אתגעגע לכדורגל כל כך ולבילבאו במיוחד. תודה לכולם על כל השנים וכמובן על האירוע המרגש שהכנתם לי”.

החלוץ, מלווה באשתו ובשתי בנותיו, המשיך בהתרגשות רבה: “זו הייתה זכות גדולה להיות חלק ממשפחת אתלטיק בילבאו לאורך השנים. מודה לכל השחקנים, אנשי הצוות וחברי ההנהלה שהיו לאורך השנים וגרמו לי להרגיש בבית. מודה לקהל שתמיד כיבד אותי. תודה גם לאמא שלי, לאשתי, לבנותיי, סבתי ולכל המשפחה שהייתה לצידי כל הזמן”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ממשיך בשלו: אנסו פאטי מככב באימונים