בעקבות ההופעות האחרונות של ברצלונה, מעמדו של מאמן הקבוצה ארנסטו ואלוורדה מעורער מתמיד. למרות שאלופת ספרד מוליכה את הליגה ואפילו את הבית שלה בליגת האלופות, בספרד לא מפסיקים לטעון שהבאסקי לא מוציא משחקניו את המקסימום ושעם הסגל הזה אפשר לעשות הרבה יותר. קלאודיו בורגי, שחקן עבר ארגנטינאי שזכה בגביע העולם ומשמש כיום כשדרן, בטוח שהוא יודע מי יאמן את הקטאלונים בקרוב מאוד.

“לפי מידע שהגיע אליי מהמקורות שיש לי, מרסלו גז’ארדו יהיה מאמן ברצלונה כבר בדצמבר. כרגע מדובר באחד מהמאמנים הטובים ביותר בעולם והמידע הגיע אליי ממקור ישיר”, אמר בורגי. אגב, בריבר פלייט, קבוצתו של גז’ארדו, הכחישו את הטענות שמתקיים מו”מ עם הבלאוגרנה, כשגם אלופת ספרד ואפילו קרוביו של ליאו מסי טענו שזה לא על הפרק. מדובר במאמן המעוטר בהיסטוריה של הארגנטינאים עם עשרה תארים בהם זכה, כאשר ב-23 בנובמבר ינסה לזכות בליברטדורס בפעם השנייה ברציפות מול פלמנגו.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שבת ב-22:00, ברצלונה מול סלטה ויגו

מי שלא יורד מהכותרות בקרב האלופה בדומה למאמן הוא איבן ראקיטיץ’. אחרי השמועות שמילאן ואינטר רוצות אותו בחורף, יובנטוס שהייתה קרובה מאוד לצרף את הקרואטי לקיץ חזרה למרוץ לפי דיווחים בספרד. לקרואטי בן ה-31 לו חוזה עד 2021 אצל הקטאלונים נמסר מהקבוצה כי הוא יוכל לעזוב בינואר.

איבן ראקיטיץ' (La Liga)איבן ראקיטיץ' (La Liga)