שנת 2020 אמנם רחוקה מלהסתיים, אך כבר עכשיו מגזין פורבס האמריקאי ניתח וקבע מי הם 50 הספורטאים המרוויחים ביותר בחצי השנה האחרונה. נתחיל מהנתון המעניין, שלראשונה מאז 2016 ישנה ירידה בסכומים שהרוויחו הספורטאים, ככל הנראה כתוצאה ישירה ממשבר הקורונה שגרם להפסקת הספורט ליותר מחודשיים.

במקום הראשון והמכובד מאוד נמצא לא אחר מאשר רוג’ר פדרר, הטניסאי האגדי שקטף העונה לא פחות מ-106 מיליון דולר, מטורנירים, פרסומות, חסויות ועוד. השווייצרי הפתיע כשתפס את הפסגה ונמצא מעל ליאו מסי וכריסטיאנו רונאלדו. שתי אגדות הכדורגל הרוויחו השנה ביחד כ-209 מיליון דולר וההפסדים המוערכים שלהם ביחס לשנה שעברה עומדים על 28 מיליון דולר.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בזום ובדרייב אין: כך הכדורגל חזר בדנמרק

אם בכל זאת שאלתם היכן הם מדורגים, התשובה היא ש-CR7 במקום השני עם רווחים של 105 מיליון דולר (הבדל של מיליון אחד מפדרר), והפרעוש שלישי עם 104 מיליון דולר, והם שלושת הספורטאים היחידים עם 3 ספרות. ניימאר (95 מיליון) מפ.ס.ז’ ולברון ג’יימס, הכדורסלן המרוויח ביותר (88.2 מיליון) משלימים את החמישייה המפוארת.

אם תהיתם מי נמצאים בעשירייה, אז סטף קרי מגולדן סטייט ווריורס במקום ה-6 עם רווחים של 74.4 מיליון דולר השנה, קווין דוראנט מברוקלין נטס במקום ה-7 (למרות שלא שיחק העונה בכלל!), טייגר וודס שנהג לבלות במקומות גבוהים יותר בד”כ ברשימה רק במקום ה-8, ובמקום ה-9 וה-10 נמצאים קירק קאזינס וקרסון וונטז מליגת הפוטבול האמריקאית.