קרלו אנצ’לוטי הוא לבטח אחד המאמנים הגדולים בדור האחרון של עולם הכדורגל. האיטלקי הוותיק (60) אימן את אריות היבשת כשבין היתר הדריך את יובנטוס, מילאן, צ’לסי, פאריס סן ז’רמן, באיירן מינכן וכמובן ריאל מדריד, עמה זכה פעמיים בליגת האלופות. היום (שישי) התראיין אנצ’לוטי וסיפר על תקופתו אצל הבלאנקוס.

המאמן שכיום מדריך את אברטון אמר: “התקופה בריאל הייתה חוויה בלתי נשכחת. ליגת האלופות היא אובססיה של המועדון, לזכות בתואר הזה פעמיים זה משהו מיוחד. אני חושב שריאל זה המועדון הטוב בעולם, בכל מקום שאתה הולך בעולם יש אוהדים רבים של ריאל, זה מועדון כל כך מדהים, המתקנים שם ברמה גבוהה והאנשים שמנהלים אותו עושים עבודה מצוינת”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ממשיך בשלו: אנסו פאטי מככב באימונים

הזכיות בליגת האלופות: “כשהגעתי לריאל היו כמה בעיות, כש-12 שנים הם לא זכו בתואר, זו הייתה מטרה גלויה של המועדון. היה לי מזל גדול לעשות את זה ולהיות האיש שמביא את הגביע למועדון. אני מאושר שהיו לי את הכלים והשחקנים הנכונים כדי לעשות זאת”.

החשיבות של רונאלדו וראמוס: “בנוגע לרונאלדו, זה שחקן אדיר, אתה לא צריך לתת לו יותר מדי מידע, הוא יודע מה צריך לעשות ומבצע את זה על הצד הטוב ביותר. לראמוס יש איכויות אדירות, הוא ווינר, תמיד כשהמשחק היה חשוב – ראמוס היה בגדולתו”.

סרחיו ראמוס חוגג (La Liga)סרחיו ראמוס חוגג (La Liga)