הפגרה שנכפתה על כלל חובבי הספורט בגלל התפשטות נגיף הקורונה בעולם, הותירה מגוון משחקים מצומצם ביותר, שלמרבה ההפתעה עדיין קיים. לטובת אלו שמטפסים על הקירות מרוב שיעמום ומתגעגעים לשערים, רגעי ההכרעה, הריגוש והאדרנלין, הנה כל אירועי הספורט והמשחקים שייערכו מחר (רביעי) ברחבי הגלובוס.

כדורגל:  שבדיה אמנם סובלת גם היא מהקורונה, אבל שם יתקיים משחק ידידות בין לנדסקרונה ותורנס, שתי הקבוצות המשחקות במחוז הדרומי של הליגה השלישית ונערכות לפתיחת העונה, שמתוכננת לתחילת אפריל. לנדסקרונה סיימה את העונה הקודמת במקום השני והפסידה במשחקי הפלייאוף על העלייה לליגה השנייה. תורנס סיימה במקום ה-12 מתוך 16 קבוצות.

שוערים שימו לב: איך להתאמן לבד בבידוד

כדורסל: מוכנים לקצת אקשן מטג’יקיסטן? דיזל פאואר מארחת את די.איי.אס – שתי הקבוצות מגיעות למשחק אחרי שהפסידו במחזור הקודם. דיזל פאואר הפסידה לדושאמבה במשחק חוץ 77:66 ודי.איי.אס הובסה, גם כן בחוץ, 70:45 על ידי ברקוט. במשחק נוסף זורו תארח את לג'נדס. זורו ניצחה במשחקה האחרון 52:60 את בי.סי. 33. לג'נדס מגיעה למשחק אחרי שהביסה 50:83 את ברקוט.

כדורסל: גם ברוסיה משחקים? מסתבר שכן. בליגת MLBL, הליגה האזורית ברוסיה, ממשיכים לשחק והיום לא פחות משמונה קבוצות בארבעה משחקים שונים יעלו על הפרקט. סברבנק ולדיווסטוק - ו.ס.יו.אי.ס ולדיווסטוק, אראון וולגוגראד - אליאנס-בסקט וולגוגראד, גורני יוניברסיטי - סנטלרלניה סט. פטרסבורג ומסטנייה וולגוגראד - אקס טים וולגוגראד, כן משחק דרב מרתק.