סלטיק, בשורותיה משחקים הקשרים הישראלים, ניר ביטון ובירם כיאל, קיבלה היום (שישי) הזדמנות נוספת להשתתף בליגת אלופות עקב החלטה של אופ''א להדיח את לגיה ורשה לאחר ששיתפה שחקן שלא כחוק נגד האלופה הסקוטית. הקבוצה של ביטון וכיאל תפגוש את מי שהדיחה את מכבי תל אביב, מאריבור הסלובנית.

הפולנים שגברו בצורה משכנעת על הסקוטים בתוצאה 1:6 בסיכום הכללי, שיתפו שלא כחוק את ברטוש ברז'ינסקי לשלוש הדקות האחרונות בניצחון בסקוטלנד ועקב כך עמדה ורשה בפני ועדה משמעתית של אופ"א שהתבצעה לפני ההגרלה של המשך המשחקים האירופים ובה הוחלט על הפסד טכני של 0:3 לורשה, שקבע 4:4 בסיכום הכללי, שמעלה את סלטיק עקב שער החוץ בפולין.

ברז'ינסקי קיבל כרטיס אדום נגד אפולון לימסול הקפריסאית, במשחק במסגרת הליגה האירופית בעונה שעברה, ועקב כך המגן היה אמור לבצע את ההשעיה שלו בתחרויות של אופ''א גם בעונה זו.
 
בלגיה ורשה הסבירו את הבילבול "כאי הבנה תמימה". בסלטיק אישרו ביום חמישי בלילה שהם ידעו מההתפתחויות שהגיעו גם לתקשורת, אך הדגישו שהם לא יזמו את החקירה וגם שלא יתנו תגובה עד לאחר התוצאה.

דובר אופ"א אישר: "אנחנו יכולים לומר כי נודע לנו על מצב זה ביום חמישי אחר הצהריים, זה היה נציג של אופ"א שגילה את זה. ועדת המשמעת שלנו תתכנס כדי לקבל החלטה על זה. אם נמצא שהשחקן שותף לא כחוק, לגיה ורשה תקבל הפסד טכני וסלטיק תעלה על חשבונה".

עם זאת, דוברת לגיה ורשה, אליזבת קוז, אמרה: "הפולנים יילחמו בשיניים ובציפורניים כדי להישאר בתחרות, זו תוצאה של אי הבנה" .

טוויסט מדהים זה קורה לסלטיק בפעם השנייה תוך שלוש שנים. בחודש ספטמבר בשנת 2011, סיון השווייצרית הודחה מהליגה האירופית לאחר ששיתפה שחקנים שלא כחוק כנגד אותה קבוצה סקוטית שזוכה שוב מההפקר.

סיון ניצחה במוקדמות את סלטיק 1:3 בסיכום הכללי, אך בעקבות ערעור שהגיע מסלטיק, אופ"א העניקה למועדון הסקוטי את הניצחון הטכני 0:3 לכל אחד מהמשחקים כנגד השווייצרים, מה שהעלה את הקבוצה הסקוטית לשלב הבא.