סוגיית עתידו של ארסנטו ואלוורדה ירדה קצת מהפרק בזמן הפגרה הבינלאומית האחרונה, אך עם חזרת הקבוצות למרכז הבמה, בתקשורת העולמית כבר דאגו להחזיר את הדיון על כסאו של מאמן ברצלונה. הפעם גויס לטובת הנושא ריבאלדו, מהשחקנים הגדולים שידע הקאמפ נואו לאורך ההיסטוריה, ובראיון שהעניק הוא הצהיר כי מרסלו גז’ארדו, מאמן ריבר פלייט שנחשב לפייבוריט של ליאו מסי, כבר כשיר לאמן את בארסה. 

“ברור שאני חושב שגז’ארדו יכול לאמן את ברצלונה. הוא מוכן. העבודה שלו בריבר פלייט פשוט נהדרת. הוא זכה בליברטדורס, הגיע שוב לגמר העונה ואני בטוח שהצעד הבא שלו הוא לצאת ולאמן קבוצות גדולות באירופה, כמו ברצלונה”, הצהיר ריבאלדו וסיפק עוד קצת חומר למי שמחפש להחליף את ואלוורדה. 

ריבאלדו מול שחקני ריאל מדריד (רויטרס)ריבאלדו מול שחקני ריאל מדריד (רויטרס)

בינתיים, בצוות הניהולי של המועדון עובדים על חיזוק ושם מסקרן שעולה היום הוא של פייר אמריק אובמיאנג, חלוצה של ארסנל, המסרב לחתום על חוזה חדש בקבוצתו ולפי “ספורט” הקטאלוני הסיבה לכך היא שברצונו להמתין למהלך מצידה של ברצלונה אשר מעוניינת לצרפו. החלוץ בן ה-30, יליד צרפת אשר מייצג את נבחרת גאבון, מחזיק בחוזה עד 2021 בשורות הקבוצה הלונדונית וכעונה וחצי לפני סיומו החליטו בארסנל להגיש לו הצעה להארכת חוזהו אך הוא דחה אותה. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
השערים היפים ביותר העונה בלה ליגה עד כה

אובמיאנג הצהיר לא פעם בעבר כי חלומו הגדול ביותר הוא לשחק בלה-ליגה עם דגש על ריאל מדריד (אותה מעריץ סבו), אולם דווקא ההתעניינות מבארסה עשויה לטרוף את הקלפים. לא מן הנמנע כי בסיטואציה החוזית שנוצרה, הקטאלונים יוכלו להביא את השחקן במחיר נמוך יחסית עוד לפני תום החוזה שלו. 

אובמיאנג בטירוף (רויטרס)אובמיאנג בטירוף (רויטרס)

במקביל, ב”ספורט” מוסיפים ומדווחים כי המועדון מנהל משא ומתן עם באייר לברקוזן הגרמנית על מכירתו של ז’אן קלייר טודיבו. הבלם הצרפתי הצעיר לא הצליח להשתלב בקבוצה הבוגרת אחרי שעבר בסכום של מיליון אירו מטולוז וכעת עתיד לעזוב עבור סכום גבוה בהרבה אף על פי שכמעט ולא שיחק במדים של הקטאלונים.