למרות שהשיגו ניצחון חשוב 0:1 על סטוק, קשה יהיה לראות חיוך על פניו של מנג'ר ארסנל, ארסן ונגר.

נכון, קבוצתו עשתה את המוטל עליה במשחק ההשלמה במחזור ה-18, אך גם הקשר ססק פברגאס (הוחלף בדקה ה-14) וגם הקיצוני ת'יאו וולקט (ירד על אלונקה בדקה ה-68), ספגו פציעות קשות וכרגע לא ידוע אם יוכלו לקחת חלק במשחק הגומלין מול ברצלונה.

כזכור, המשחק נדחה בגלל תנאי מזג אוויר קיצוניים שלא איפשרו לקיים את רוב משחקי אותו מחזור. התותחנים ניצלו את המשחק כדי להתקרב עד כדי נקודה אחת בלבד מהמוליכה מנצ'סטר יונייטד.

לתותחנים משחק עודף על השדים האדומים, אך הם מתנחמים בעבודה שהמשחק החסר של מנצ'סטר הוא נגד צ'לסי. את השער לזכות ארסנל כבש סבסטיאן סקילאצ'י בדקה השביעית אחרי שכדור קרן של ווילשר שהורחק רע מאוד עד בנדטנר, שהגביה לאחר שזיהה את הצרפתי שהיה חופשי. הבלם נגח אל תוך השער מרחבת החמש.

בדקה ה-14 קפטן הקבוצה, ססק פברגאס, הוחלף אחרי שנפצע. הצרות של ארסנל לא נגמרו. בדקה ה-68 הגיע הרגע שוונגר הכי חושש ממנו. ת'יאו וולקוט תוקל בברוטליות ללא התייחסות מצד השופט וירד מהמגרש על אלונקה, כשדנילסון נכנס במקומו.

דג´ורו, סקילאצ´י ופברגאס (GettyImages)
פברגאס חוגג עם דג'ורו וסקילאצ'י לפני שנפצע והוחלף (GettyImages)
 

במחצית הראשונה התאפיין המשחק בשליטה של ארסנל, כאשר במחצית השניה ירדו התותחנים לאחור ואיפשרו לסטוק לתקוף, אך התקפות אלה לא נשאו פרי.

סט. מירן ניצחה בחוץ 0:1 את מאת'רוול
במשחק השלמה מהמחזור ה-25 הדהימה סט. מירן מהמקום הלפני האחרון בליגה הסקוטית את מאת'רוול, כשניצחה אותה 0:1 בביתה.

קרייגן ממאת´רוול מול מלוני מסלטיק (רויטרס)
קרייגן ממאת´רוול מול מלוני מסלטיק. השתיים ייפגשו במחזור הבא (רויטרס)
 

את השער היחיד במשחק כבש מייקל היגדון בדקה ה-82. למרות ההפסד, מאת'רוול נשארה במקום החמישי, מרחק של שתי מקילמרנוק. סט. מירן, עדיין מתחת לקו האדום עם 22 נקודות, מרחק של שלוש נקודות מהיברניאן שנמצאת מקום אחד לפניה. במחזור הבא תארח מאת'רוול את בירם כיאל וסלטיק, בעוד שסט. מירן תצא למשחק חוץ קשה בקילמרנוק.