שבעה חודשים ארוכים עברו מאז אותו רגע, במשחק גביע הליגה מול ניוקאסל, בו יוסי בניון נפל על הארץ במה שנראה כעוד פציעה קטנה והתברר כאלמנט שישבית אותו למשך כמעט שבעה חודשים. קשר הנבחרת וצ'לסי חזר אמש (שבת) לשחק גם בקבוצתו, אחרי שעשה זאת מול גאורגיה אצל פרננדז עם ישראל, ושותף מחצית אחת בניצחון של הבלוז על וויגאן 0:1.

בניון סיפר בסיום לתקשורת האנגלית על החזרה וההרגשה בחודשים האחרונים: "זה נתן לי הרגשה מיוחדת. היה קשה לי כל כך להגיע למועדון כמו צ'לסי ולשבת בצד, כי זה לא מועדון שמקבלים בו המון הזדמנויות. חשוב לי להוכיח את עצמי בחמשת השבועות הבאים. אשמח אם כבר ביום שלישי אעשה את זה".

בניון התייחס כמובן למשחק החוץ בליגת האלופות מול מנצ'סטר יונייטד אליו תגיע צ'לסי עם פיגור 1:0: "כולם יודעים שזה המשחק החשוב ביותר העונה. אנחנו צריכים להציל את העונה ולנסות לעלות. זה לא יהיה קל, בגלל שמנצ'סטר היא קבוצה מצוינת, אבל צ'לסי, בשנים האחרונות, הוכיחה שהיא יכולה לנצח את יונייטד. ניתן 100 אחוזים וננסה לנצח".

עוד הוסיף בניון: "אם נצליח לעבור את היונייטד, נלך עד הסוף במפעל וגם נזכה בליגת האלופות".

פרננדו טורס עדיין מחכה לשער בכורה במדים החדשים, וחברו מליברפול יצא להגנתו: "בשביל כל קשר זה נהדר לשחק עם שחקן כמו פרננדו. בשבילי הוא החלוץ הטוב בעולם. יש לנו אותו יחד עם דרוגבה ואנלקה, זה קל בשביל כל קשר לשחק איתו ואני חושב שהוא יבקיע הרבה גולים בגלל האיכות שלו".

יוסי בניון מול מוחמד דיאמה (GettyImages)
יוסי בניון מול מוחמד דיאמה (GettyImages)
 

אנצ'לוטי: ליוסי יש יכולת מופלאה במסירה האחרונה 
גם מאמנו של בניון בצ'לסי, קרלו אנצ'לוטי, לא התעלם משובו של חניכו לכשירות. האיטלקי דיבר בעיקר על שיתוף הפעולה של בניון עם פרננדו טורס, וייחס לישראלי את היכולת להשיב לחיים את החלוץ הספרדי הדועך.

"בניון הוא שחקן שמכיר את טורס יותר מכל אחד כי הם כבר שיחקו יחד", אמר אנצ'לוטי. "הוא יכול לעזור לו להתקדם. יש ליוסי יכולת מופלאה במסירה האחרונה למצוא את טורס. הוא עדיין לא כשיר במאה אחוז, אבל הוא מתקדם יפה באימונים".

אנצ´לוטי. &qout;רומן הרבה יותר מדי אינטיליגנטי בשביל להעיר לי&qout; (רויטרס)
אנצ´לוטי. "רומן הרבה יותר מדי אינטיליגנטי בשביל להעיר לי" (רויטרס)
 

המאמן סיפר על השיקולים בבחירת ההרכב שיעלה מול היונייטד: "יש סיכוי שפרננדו טורס לא יפתח מול יונייטד. אני צריך לבחור את ההרכב לא לפי הכסף ששולם על השחקנים, אלא לפי היכולת באימונים. אני לא חושב על התגובה של רמון אברמוביץ' במקרה שלא ארכיב את טורס, רומן הרבה יותר מדי אינטיליגנטי כדי להעיר לי על זה".