עם סיום חלון ההעברות המתיש שעבר על ריאל מדריד ורגע לפני שהקבוצה חוזרת לפעילות בלה ליגה, בתקשורת בבירה פורסמו מספר ציטוטים של נשיא המועדון, פלורנטינו פרס, שהתייחס לסוגיות הבוערות שעל סדר היום במועדון בפגישה עם מספר גורמים לפני האספה הכללית. על הפרק: פול פוגבה, רמיזה לצרפתי אחר (קיליאן אמבפה), השחקנים שכן הגיעו ועתידו האישי.

פרס, שנשאל לגבי אי הגעתו של פוגבה, הסביר מדוע הקשר לא נחת בסנטיאגו ברנבאו וגם הוסיף הבהרה מסקרנת לגבי שחקן צרפתי אחר ששמו עלה בהקשר של הבלאנקוס: “זה בדיוק אותו מקרה כמו עם רוברט לבנדובסקי שגם אותו ניסינו להשיג במשך כמה שנים אבל לא הסכימו למכור לנו אותו וגם העובדה שאין לא סעיף שחרור הפריעה. מנצ’סטר יונייטד לא רצתה למכור לנו את פוגבה. יש עוד צרפתי אחד בשוק שמדברים עליו אבל גם אותו לא רוצים למכור לנו כרגע, אנחנו נמשיך לעקוב”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
Transfer Market, פרק 15 - התוכנית המלאה

הסגל הקיים: אני חושב שהשחקנים הגיעו (אדן הזאר, לוקה יוביץ’, פרלאן מנדי, אדר מיליטאו, אלפונס אראולה ורודריגו) מוסיפים את העומק שרצינו לקבוצה, בשל כך אפילו שלחנו את רודריגו לשחק בריאל מדריד ב’ בשלב הנוכחי”. 

הביקורות על העונה שעברה: “חשוב שתהיה לנו ביקורת עצמית על מה שקרה אשתקד אבל אסור גם לשכוח את מה שאותם שחקנים עשו בשביל המועדון הזה וחייבים להעריך אותם. הם זכו בארבעה גביעי צ’מפיונס, יש מועדונים גדולים שבשנים האחרונות אפילו לא הצליחו לזכות באחד”.

שחקני ריאל מדריד חוגגים (רויטרס)שחקני ריאל מדריד חוגגים (רויטרס)

עתידו במועדון הלבן בתפקיד בו הוא מחזיק כבר 10 שנים: “אני ממש לא מותש, כל עוד אני מרגיש את התמיכה בתקשורת וברשתות החברתיות, ואני אכן מרגיש אותה, אני אשאר בתפקיד שלי”.

פלורנטינו פרס עם אדן הזאר (רויטרס)פלורנטינו פרס עם אדן הזאר (רויטרס)