קיליאן אמבפה מחוזר כבר תקופה ארוכה מאוד על ידי ריאל מדריד, מעבר שבסופו של דבר צפוי גם לצאת אל הפועל במוקדם או במאוחר. הכוכב הצרפתי של פאריס סן ז’רמן התראיין היום (שלישי) ל’דיילי מירור’ באנגליה ודיבר על המודלים שלו לחיקוי בכדורגל, במה שהתפרש גם כמסר נוסף מצידו לבלאנקוס.

“המודל הראשון שלי לחיקוי היה זידאן בזכות כל מה שהוא השיג עם הנבחרת, אחרי זה יש את כריסטיאנו רונאלדו. הוא זכה בהמון תארים ונשאר ווינר גם אחרי כל כך הרבה הצלחות. שניהם השאירו את החותם שלהם בהיסטוריה של הכדורגל וגם אני רוצה לכתוב את הפרק שלי”, אמר אמבפה

11 הסקנדינבים הכי גדולים ששיחקו בלה ליגה

בחודשים האחרונים, בעיקר בזכות הסכם החסות החדש עם נייק, גם אוהדי ליברפול מפנטזים על מעבר של אמבפה אליהם, ולמרות שקשה לראות כיצד מעבר כזה יקרה, הצרפתי נשמע נלהב מאוד מהקבוצה של יורגן קלופ: “הם נראים כמו מכונה העונה, הם הפכו את הניצחונות למשהו פשוט, למרות שזה אף פעם לא קל. הרמה שהם מציגים זה לא משהו שקורה בכל עונה, וזה יכול להגיע רק בזכות עבודה קשה ומנג’ר ברמה גבוהה”.

האפשרות שיזכה בכדור הזהב: “זה יהיה נחמד לקבל את התואר הזה אבל זה לא משהו שגורע ממני זמן שינה. אני לא חושב שאני צריך לזכות בזה העונה או בזו שאחריה, לא הקצבתי לעצמי זמן מסוים בנוגע לזה. אני תמיד שם את פ.ס.ז’ והקבוצה כעדיפות ראשונה ואם מגיעים גם תארים אישיים מהופעות חיוביות – זה בונוס”. 

קיליאן אמבפה (רויטרס)קיליאן אמבפה (רויטרס)