בגיל 21, כבר ידוע זמן רב לכולם שקיליאן אמבפה הוא השחקן עם השווי הגדול בעולם. על פי מחקר של KMPG, חברת ראיית החשבון מהגדולות בעולם, שהחליטה לנתח את השווי החדש של השחקנים בעקבות משבר הקורונה. החברה נתנה תרחישים לכל שחקן במקרה של ביטול הליגה בה הוא משחק או לחילופין המשכה, והחלוץ הצרפתי של פ.ס.ז’ מוערך כיום בסכום מדהים של 177 מיליון אירו. אם ריאל מדריד אכן תרצה להחתים אותו, היא תצטרך לדחוף את היד עמוק עמוק לכיס.

שוויו של אמבפה טרם משבר הקורונה עמד על 225 מיליון אירו, אך בעקבות המשבר וביטול הליגה הצרפתית הוא ירד בכ-21.5 אחוזים. במידה והליגה הצרפתית הייתה נמשכת, הוא היה מוערך ב-11 מיליון יותר. במקום השני נמצא חברו לקבוצה, ניימאר, עם שווי של 137 מיליון אירו. שלישי בדירוג נמצא ראחים סטרלינג המצוין מאלופת אנגליה מנצ’סטר סיטי, שמוערך ב-134 מיליון אירו.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הליגה חוזרת: צפו בשערים הגדולים בלה ליגה

אם תהיתם היכן מדורגים ליאו מסי וכריסטיאנו רונאלדו, להלן התשובה. הפרעוש נמצא במקום הרביעי בלבד עם שווי של כ-134 מיליון. מבחינתו של CR7, הוא אפילו לא נמצא ב-20 הראשונים עקב גילו שסייע להורדת הערך. את החמישייה משלים מוחמד סלאח המוערך ב-131 מיליון אירו.

לעשירייה הראשונה נכנסים ג’יידון סאנצ’ו (127 מיליון אירו), סאדיו מאנה (123), הארי קיין (127), קווין דה בראונה (112) ומרקוס ראשפורד (101). שחקנים שהתקופה האחרונה עשתה להם נזק ובאופן מפתיע נותרו מחוץ לעשירייה הם אדן הזאר שבמקום ה-11, אנטואן גריזמן, ו-וירג’יל ואן דייק.

ליאו מסי. רק במקום ה-4 (רויטרס)ליאו מסי. רק במקום ה-4 (רויטרס)