אחרי משחק אחד בו לא כבש חזר דודו ביטון לעשות זאת ב-1:3 והמהפך של ויסלה קראקוב מול יגילוניה ביאלישטוק. זהו היה שערו ה-11 של ביטון העונה בכל המסגרות וה-3 בליגה לקראת המשחק של אלופת פולין מול פולהאם בליגה האירופית. מאור מליקסון שנמצא בארץ להתייעצות עם רופא מומחה, לא נכלל בסגל באופן טבעי.

המשחק התחיל טוב מבחינת ויסלה שלחצה ברוב הדקות אך כרגיל, בעונה הנוכחית, היא נחשפה בעורף ופאטווסקי ניצל זאת כדי לבעוט מדויק ופנימה, 0:1 לאורחים.

בדקה ה-80 הגיע רגע של מחלוקת בשער של דודו ביטון. החלוץ הספיק לגעת בכדור קרן שעלה גבוה ונחת בסופו של דבר בתוך השער כששוער יגילוניה טוען לעבירה עליו, בסופו של דבר החליט השופט לאשר את השער ושלח את ויסלה לעוד דקות של מרדף אחרי הניצחון.

מתפרצת טובה מצד ימין סיפקה את השער של החלוץ הבולגרי, צבטאן גנקוב, שהפציץ מקרוב ואנדריש קירם הספיק לעשות 1:3 לפני השריקה האחרונה. עם הניצחון, ויסלה חזרה למרחק נקודה מהמקום הראשון.

בלגיה: 90 דקות ובישול למלול בניצחון בירשחוט 2:4
בבלגיה רק קבוצה אחת בה משחקים ישראלים, בירשחוט, הצליחה לייצר ניצחון 2:4 על סט. טרוידן. דור מלול, ששיחק 90 דקות, היה מעורב בשערים ובישל את השער השלישי לאיברהים סידיבה. רועי דיין לא היה בסגל הקבוצה.

דור מלול. בירשחוט מתרוממת למקום ה-8 (BELGA)
דור מלול ולוסדה. בירשחוט מתרוממת למקום ה-8 (BELGA)
 
ווסטרלו ושלומי ארבייטמן המשיכו בצבירת הנקודות ב-1:1 מול לאובן כשהחלוץ משלים 90 דקות. לירוי צעירי לא שותף בהפסד מכלן 2:1 לסרקל ברוז' כמו גם רמי גרשון שלא שיחק בהפסד של קורטריק 3:1 לברגן. לוקרן גברה על גנק, ללא אליניב ברדה המורחק, 1:3. זולט וורגם הפסידה 2:1 לליארסה.

צרפת: 1:1 לברסט ובן בסט, הפסד לשהר ואוקזר
מחזור ללא ניצחון לשני הישראלים בצרפת. בן שהר וקבוצתו אוקזר כבר עלו ל-0:1 אך בדקה ה-66 הוחלף הישראלי והגיע גם המהפך של ליל שהסתיים ב-1:3. בן בסט נכנס בדקה ה-88 אך לא תרם בשתי הדקות האלו ב-1:1 של ברסט מול קון.

בן שהר. הוחלף בדקה ה-66 וראה את חבריו מאבדים יתרון 0:1 (FIFA)
בן שהר. הוחלף בדקה ה-66 וראה את חבריו מאבדים יתרון 0:1 (FIFA)
 
קזחסטן: ניצחון ותואר איש המשחק ליוסי שקל בקייראט
קבוצתו של ג'ון גרגורי בדרך להשארות בליגה הראשונה בקזחסטן, הרבה בזכות שוער הרכש, יוסי שקל, שהצטיין במשחק החשוב מול ווסטוק אוסקמן שנגמר בתוצאה 1:2 לאקסים של אשדוד.

עם הניצחון הוצבה הקבוצה במקום ה-10 עם 20 נקודות אחרי 22 משחקים.