עדן בן בסט שיחק הערב (שבת) 90 דקות בהפסד 1:0 של ברסט למובילת הליגה הצרפתית, פאריס סן ז'רמן, במחזור ה-21. החלוץ הגיע לשתי הזדמנויות טובות במהלך המשחק והיה קרוב להשוות לאחר השער של מילאן ביסבאץ'.

בדקה ה-14 בן בסט קיבל כדור מברונו גרוגי ומחוץ לרחבה בעט החוצה מרגל ימין. בדקה ה-29 יוהאן מרטל מצא את בן בסט בתוך הרחבה, אך החלוץ לא פגע במסגרת.

בן שהר פתח בהרכב של אוקזר והוחלף בדקה ה-59 בהפסד הביתי 3:1 מול נאנסי.

כל ארבעת השערים הובקעו לאחר ששהר הוחלף ובדקה ה-68 יוהאן מולו העלה את נאנסי ליתרון.

חלפה דקה אחת ואקס אוקזר, דניאל ניקולאה, הכפיל (69) וגם הבקיע את השלישי (78). אדוארד סיסה רק צימק (81).

במשחקים נוספים: לוריאן - סושו 1:1, ליון - דיז'ון 1:3, ניס - מונפלייה 1:0, טולוז - קון 0:1.

בלגיה: בישול לאליניב ברדה ב-0:5 של גנק על לובן
אליניב ברדה בישל ב-0:5 של גנק על לובן במחזור ה-23 בליגה הבלגית. ברדה בישל את השני של קבוצתו לקווין דה ברוין, שצפוי לעבור לצ'לסי עוד בחלון ההעברות הנוכחי. דה ברוין גם כבש את הראשון, ילה פוסן, תומאס בופל וכריסטיאן בנטקה הוסיפו. ברדה הוחלף בדקה ה-72 לקול התשואות של הקהל הביתי.

לירוי צעירי לא שותף בהפסד של מכלן, 3:2 מול לוקרן בחוץ. רועי דיין ודור מלול פתחו בהרכב של בירשחוט שעצרה את המובילה אנדרלכט עם 0:0. במשחקים נוספים: ווסטרלו - ליירסה 2:0, קורטריק - זולט ורגם 0:0, גנט - סט. טרוידן 0:6.

קפריסין: שער לעידן שדה ב-0:2 של פראלימני על דריניה
ניר קלינגר ופראלימני ניצחו 0:2 את אנגניסי דריניה במחזור ה-18 בליגה הקפריסאית. את השער השני כבש בפנדל עידן שדה, שהגיע לקבוצה של קלינגר ממ.ס. אשדוד. יובל שפונגין בישל ב-0:2 של אומוניה ניקוסיה על ארמיס.