ריאל מדריד תחכה עד 2021 כדי לבצע שתי עסקאות ענק במסגרתן ינחתו בסנטיאגו ברנבאו כוכב פאריס סן ז’רמן, קיליאן אמבפה, והחלוץ המדובר ביותר בימים אלה, ארלינג הולאנד של דורטמונד. הבלאנקוס קושרו עם שני השחקנים לאורך העונה הזו, אך השפעת מגפת הקורונה תוביל לכך שלא יושקעו סכומים גבוהים בחלון ההעברות הקרוב. יחד עם זאת, בקיץ הבא הכל אמור להשתנות.

על שער העיתון “אס”, נכתב כי זינדין זידאן מוכן ואף שמח לחכות שנה נוספת לפני שיקבל את שני השחקנים שהוא מסמן כאלה שיחזירו את ריאל מדריד להיות אלופי ספרד ואלופי אירופה, הישג שהוא בעצמו הוביל את המועדון אליו. זיזו מוכן להמתין שנה שכן הוא רוצה לראות את השניים באים יחדיו ומרכיבים משולש מפחיד במיוחד שכולל בצד שמאל של ההתקפה את אדן הזאר. 

משמעות נוספת היא שתפקידו של קארים בנזמה כשחקן מפתח בריאל מדריד, ככל הנראה יגיע לסיומו בתום העונה הבאה. אמבפה תחת חוזה בפ.ס.ז’ עד 2022 ודיווחים אחרונים טענו כי החליט להישאר לשחק בעונה הבאה בקבוצה, אך זו תהיה האחרונה שלו והוא לא יחתום על חוזה חדש במטרה לעזוב בקיץ של 2021. הולאנד הצטרף רק בינואר האחרון לדורטמונד אך נטען כי סעיף השחרור שלו הוא בגובה 75 מיליון אירו. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רוברט לבנדובסקי ממשיך לברוח לליאו מסי