ריאל מדריד וברצלונה ממשיכות במלחמה הקרה שלהן על ניימאר, כאשר שתי האימפריות מספרד וגם פאריס סן ז’רמן מעוניינות להגיע להסכם שירצה את כל הצדדים של העסקה בהקדם כדי להתרכז בעונת 2019/20 שכבר החלה. היום (שישי) פורסם בספרד כי לא יהיה פשוט כלל לבלאנקוס ולקטאלונים לרצות את דרישותיו של הכוכב.

הקיצוני של פ.ס.ז’ הבהיר לצדדים כי הוא מעוניין בחוזה לחמש שנים, בו ירוויח 35 מיליון אירו נטו לעונה, לא פחות ולא יותר. אם היריבות חשבו שלהגיע להסכם עם פ.ס.ז’ זה המכשול, מעניין מה הן חושבות כעת. בכל אופן, עושה רושם שדווקא בחדר ההלבשה של ריאל מקבלים את הרצון של הברזילאי עם יותר שלוות נפש, שכן מדובר בכל זאת בכוכב ברמה עולמית ששואף להצדיק את הדרישות, בעוד בבארסה קיוו שיהיה מוכן לפשרה מסוימת בכל הקשור למשכורתו.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בארסה רוצה להתאושש מההפסד ותפגוש את בטיס

נשיא ברצלונה, ג’וספ מריה ברתומאו, נמצא תחת לחצים רבים. חדר ההלבשה של הבלאוגרנה דוחף לחזרה של הברזילאי, והוא דרש מחברי ההנהלה של הקבוצה להיות זה שמנהל את המשא ומתן עם המועדון מעיר האורות, אבל בינתיים הצעתו לא מספקת את נשיא פ.ס.ז’ נאסר אל חלאיפי שהציב לו אולטימטום לשיפור הצעתו. חלון הזמן של העסקה, בכל אופן, ממשיך להתקצר.