ספרו של ג’ורג’ו קייליני ממשיך לספק כותרות, אם כי הפעם מדובר באמריות קצת יותר חיוביות שלו. אחרי שהצית חזית מול פיליפה מלו ומריו באלוטלי, בחלק חדש ששוחרר, בלם יובנטוס בחר לשים זרקור על קיליאן אמבפה. במהלך עונת 2016/17, נפגשו השניים במסגרת ליגת האלופות בשלב חצי הגמר, שר ההגנה האיטלקי העפיל עם קבוצתו לגמר על חשבון הקבוצה הצעירה והתוססת מהנסיכות שהייתה ההפתעה הגדולה של המפעל, בעונה שרק החלה את מסע הקסם של החלוץ הצעיר. 

“מאיפה כוכב הוא הגיע?”, כותב קייליני בספר שלו על מי שעתיד להיות זולל כדורי הזהב בשנים הבאות. “ביום בו מסי ורונאלדו יפסיקו לשחק, אמבפה יהיה השחקן הגדול ביותר בעולם. הוא פשוט מיוחד. ראיתי אותו בטלוויזיה, שיחקתי נגדו, הוא הדהים אותי. אני זוכר שראיתי את המשחק של מונאקו מול מנצ’סטר סיטי ב-2017, בסיום המחצית הראשונה שאלתי את כל מי שמסביבי “תגידו, הוא חייזר? מי זה?”, הוא היה בלתי ניתן לעצירה כבר בגיל 18”. 

“אמבפה כיום בן 21 והוא כבר אלוף עולם. הוא ייחודי, יש לו טכניקה, יש לו חושים מדהימים. הוא שחקן שמשחרר דברים חדשים במשחק, הכדורגל שהוא מציג הוא כמו יצירת אמנות. אני גם חושב שהוא הרבה יותר טוב מניימאר. הוא אפילו יותר יציב ממנו. העתיד שייך לו”, המשיך קייליני. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רוברט לבנדובסקי ממשיך לברוח לליאו מסי