הקיץ של הליגיונרים החל. וואלביק פנתה רשמית לקייזרסלאוטרן על מנת לראות בשורותיה בעונה הבאה את שחקן הקבוצה, גילי ורמוט, ששיחק בחצי העונה האחרונה בהולנד, בדה-גראפשחאפ, והצליח לייצר שם טוב, למרות ירידת הליגה של קבוצתו.

וואלביק מעוניינת בשלב זה בהשאלה עם תשלום של חלק ניכר מהשכר אך בסביבתו של קשר נבחרת ישראל יחכו גם להצעות נוספות מלבד זו של הקבוצה שסיימה את העונה במקום התשיעי אחרי עליית ליגה יחד עם אוהד לויטה לפני שנתיים.

סוכנו, רונן קצב, סיפר בנושא: "אני יכול לאשר את הפנייה אך לא מעוניין לדבר מעבר לזה על העברות של שחקנים שלי". כזכור, רק אשתקד עבר ורמוט לקייזרסלאוטרן מהפועל ת"א יחד עם איתי שכטר.

הקשר פתח את העונה עם פציעה ולא התאמן באופן סדיר עם הקבוצה הראשונה בה מיעט לקבל הזדמנויות גם כשהחלים. בפגרת החורף עבר להולנד על מנת לנסות ולצבור דקות משחק.

בקדנציה הקודמת של ורמוט בחו"ל, לפני ששיחק בהפועל ת"א ולקח איתה אליפות, הוא שיחק בגנט בין 2007 ל-2008 וב-20 הופעות רשם שער אחד כאשר הכל הלך חוץ מחלק בבלגיה.

בתקופה האחרונה אף נשמעו דיבורים על פיהם ינסו קבוצות בארץ להחזיר את ורמוט אבל גם אחרי התעניינות וגישושים היה ברור לכל אחת מקבוצות ליגת העל שהסיכוי שוורמוט ישוב לארץ הוא נמוך עד בלתי אפשרי.