מחזור אחד לסיום העונה בליגה ההולנדית, פיינורד פספסה את ההזדמנות הראשונה שלה לזכות באליפות, כאשר הובסה היום (ראשון) 3:0 על ידי יריבתה העירונית, אקסלסיור, בדרבי החם של רוטרדם ובכך ההכרעה נדחתה למחזור הסיום.

החבורה של ג’יו ואן ברונקהוסט, שנותרה עם 79 נקודות במחזור ה-33, תפגוש במחזור האחרון את הראקלס ותנסה להניף את הצלחת לראשונה מאז 1999. אייאקס, לה 78 נקודות, הביסה במקביל 0:4 את גו אהד איגלס, תפגוש את ווילם וו במחזור בסיום ותחלום על נס.

פיטר בוס (רויטרס)פיטר בוס (רויטרס)

נייג’ל האסלביינק, אחיינו של ג’ימי פלויד האסלביינק, העלה את אקסלסיור ליתרון בדקה ה-56 והמארחת פשוט פירקה את יריבתה השנואה תוך תשע דקות, כאשר סנטלי אלברס הכפיל בדקה ה-59 וראיין קולוויק חתם בדקה ה-65.

ספרטק מוסקבה הבטיחה אליפות ברוסיה

ברוסיה, הוכרע מאבק האליפות כאשר ספרטק מוסקבה ניצחה 0:1 את טומסק והחזירו את הפער בפסגה על צסק”א מוסקבה של ביבראס נאתכו ל-10 נקודות. כשנותרו שלושה מחזורים לסיום, המשמעות היא שהקבוצה מהבירה הבטיחה את תואר האליפות.

ספרטק זוכה בתואר לראשונה מזה 16 שנה, אז סיימה רצף של שש אליפויות רצוף בין השנים 1996 ל-2001. בשנים האחרונות, לא הצליחה הקבוצה לאיים על התואר ובארבע העונות האחרונות לא סיימה אפילו בין שלוש הראשונות.