פתיחת העונה הנהדרת של ביברס נאתכו ממשיכה והיום (שבת) חגג הקשר שער שישי בשישה מחזורים עם פנדל ב-1:2 של רובין קאזאן על זניט סט. פטרסבורג באחד המשחקים המסקרנים של הליגה. נאתכו כבש בפנדל בדקה ה-52 את שער השוויון אחרי שוויקטור פאיזולין כבש בדקה ה-25 את שער היתרון של המארחים.

רומן ארמנקו הטיס את שער הניצחון בדקה ה-61 לשער של מאלפייב שהגיב בצורה מוזרה לכדור וסיכם עוד מהפך של רובין ועוד שלוש נקודות בכיס. קאזאן ממוקמת במקום השלישי אחרי הניצחון אך עוד עשויה לאבד אותו במחזור הנוכחי.

1:1 בין ויסלה לפודבסקידזי, 90 דק' למליקסון, 4 לכהן
ויסלה קראקוב שניצחה במחזור הראשון בדקה ה-90 לא הייתה רחוקה מלשחזר את הניצחון הדחוק והמהפך אך בסופו של דבר סיימה ב-1:1 את משחק החוץ מול פודבסקידזי.

מאור מליקסון פתח בהרכב ויסלה וראה את רוברט דמאיין כובש שער יפה בדקה ה-16 כדי להעלות את המארחים ליתרון. קשר הנבחרת היה פעיל מאוד והיה אחראי ישיר לשער השוויון כשהכניס כדור עומק מרשים לגרגולה ומשם לבורליגה שהפציץ את הרשת העליונה וקבע 1:1 לפני הירדה להפסקה.

המשחק המשיך באותה מגמה כשוויסלה הייתה עדיפה וסבלה מיום חלש של גנקוב שפגש רק את הקורה והשוער זאייץ'. לירן כהן שנכנס בדקה ה-86 כמעט כבש ממש בדקה ה-90 מקרוב אך לא הצליח להגיע כמו שצריך לכדור ברחבה והבעיטה שלו לא הייתה מספקת.

מאור מליקסון מול פודבסקידזי, משחק טוב נוסף לקשר(האתר הרשמי)
מאור מליקסון מול פודבסקידזי, משחק טוב נוסף לקשר (האתר הרשמי)
 
אבירם ברוכיאן שותף פעם נוספת כמחליף במשחק של פולוניה. קבוצתו הפסיד 2:1 ללך פוזנן בבית ואקס בית"ר שיחק ב-10 הדקות האחרונות. לוקאש טרלקה כבש ראשון לפוזנן לפני שלוקאש תאודורצ'יק השווה לפני ההפסקה. דבאלישווילי נכנס בדקה ה-58 אך בדקה ה-73 הצליח אלכסנדר טונב לכבוש את שער הניצחון.

בלגיה: בכורה לשיש ולגדיר ב-2:1 של בוורן לקורטריק
בבלגיה, המגן גל שיש פתח בהרכב של קבוצתו החדשה, בוורן, ב-2:1 לקורטריק. שיש השלים 90 דקות בעוד שמוחמד גדיר נכנס עם פתיחת המחצית השנייה ולא הצליח להביא לשינוי.

שרלרואה הפסידה 1:0 לבירשחוט, מתן אוחיון פתח בהרכב והוחלף בדקה ה-71. רועי דיין לא היה בסגל המנצחת, דור מלול לא שותף.