הצמרת בליגה הקפריסאית השתגעה. המוליכה אפואל ניקוסיה וסגניתה אנורתוסיס פמגוסטה הפסידו היום (שבת) וסיבכו עוד יותר את העניינים בפלייאוף העליון, חמישה משחקים לסיום העונה.

אנורתוסיס, ללא המאמן רוני לוי שפוטר מהקבוצה, הפסידה במגרשה הביתי 3:0 לא.א.ק. לרנקה של רן בן שמעון. גיא חיימוב פתח בין הקורות וראה את אלכס דה סילבה כובש בדקה ה-20. אנורתוסיס קיבלה הזדמנות מצויינת לאזן כשנשרק לזכותה פנדל, אך השוער הישראלי היה במקום והדף כדי למנוע שוויון זמני. פאולו ז'ורז'ה בשער עצמי בדקה ה-63 קבע 0:2 וחואן תומאס בדקה ה-83 קבע את תוצאת המשחק.

החלוץ ברק יצחקי שפתח בהרכב, הוחלף בדקה ה-18 לאחר שחברו לקבוצה, ואלוורדה הורחק והמאמן נאלץ לבצע חילוף.  לרנקה עם 58 נקודות, אנורתוסיס עם 60.

אפואל ניקוסיה, שמוליכה את הטבלה עם 66 נקודות, הפסידה גם כן 3:0, לאומוניה ניקוסיה בחוץ. החלוץ דודו ביטון פתח בהרכב קבוצתו והשלים 90 דקות אך לא הצליח למצוא את הרשת. יובל שפונגין פתח בהרכב ובדקה ה-15 ראה את חברו לקבוצה, גאורגיוס אפרם, קובע 0:1. לאנדרו דה אלמיידה הכפיל בדקה ה-54 ואפרם השלים צמד בדקה ה-65.

רן בן שמעון (עמית מצפה)
רן בן שמעון. השיג ניצחון חשוב (עמית מצפה)
 

בבלגיה, גל שיש השלים 90 דקות וברק בדש נכנס כמחליף בדקה ה-83 בניצחון של בוורן 0:1 על מכלן בפלייאוף האמצעי. ווסלי סונק הבקיע את השער היחיד במשחק בדקה ה-51. סטיבן דה פטר (89) הורחק בכרטיס אדום. עוד בפלייאוף האמצעי: שלומי ארבייטמן פתח והוחלף בדקה ה-77 בניצחון מונס 1:2 על ליארסה. ג'רמי סאפינה (61) ואלוי נונג (72) העניק יתרון למונס מוחמד אלגאבס (86) רק צימק.

בפלייאוף התחתון: סרקל ברוז' צימקה את הפער מבירשחוט לשלוש נקודות שלושה מחזורים לסיום עם 0:1 ביתי כשרועי דיין נכנס בדקה ה-46.