חלוצה הישראלי של גנק, אליניב ברדה נפצע בדקה ה-15 ב-1:4 של קבוצתו מול אופן ונאלץ לנטוש את המשחק כבר בשלב מוקדם.

ברדה התייחס לפציעתו ואמר לכתבתנו מיכל גרונדלנד לאחר המשחק: "מתחתי את השריר. בעוד יומיים אני אעשה צילום ונראה מה המצב. כרגע אני סובל מכאבים ומקווה שהפציעה לא חמורה. אני מקווה שהפציעה לא תמנע ממני לשחק זמן רב. רק אחרי הצילום נהיה חכמים יותר".

גם ללא ברדה לא התקשתה גנק להביס את יריבתה ולבסס את מעמדה במקום הראשון בטבלה עם 12 נקודות מ-12 אפשריות. 

ארבייטמן החמיץ פנדל בניצחון גנט
גנט של שלומי ארבייטמן ניצחה 1:3 את שרלרואה כשלחלוץ ניתנה הזדמנות להבקיע את שער הבכורה שלו אך הוא החמיץ מהנקודה הלבנה בדקה ה-65.

ארבייטמן עלה בהרכב הראשון של המאמן פרנק דורי במשחק מול שרלרואה וראה כבר בדקה ה-14 את הרנאן לוסאדה המקומי מעלה את היריבה ליתרון של 0:1 אחרי שניצל מהלך מצויין של חברו לקבוצה אורלנדו, שעשה את המהלך והשאיר לו לסיים ברגל ימין. עוד במחצית הראשונה הצליחה גנט לעשות את המהפך שלה.

בדקה ה-32 שוערה של שרלרואה לא הסתדר טוב עם כדור חופשי של הבופאלוס ומי שעט על המציאה היה יאיא סומהורו מחוף השנהב שקבע שוויון 1:1. אותו סומהורו בישל בדקת הסיום של המחצית הראשונה את השער שהביא למהפך כשהותיר את סטין דה סמט במצב ממנו לא יכול היה להחמיץ, 1:2 לגנט בהפסקה.

אריק בנאדו ואיתן טיבי (גיא בן זיו)
טיבי. לא שותף בהפסד לגנט(גיא בן זיו)
 

בדקה ה-65 הגיעה ההזדמנות מצויינת של ארבייטמן לכבוש את שערו הראשון בבלגיה כשבעיטת עונשין מ-11 מטרים נפסקה לזכות קבוצתו אחרי הכשלה על סומהורו, ארבייטמן לקח את האחריות ובעט, אך באגט הדף מצויין. בחלוף שלוש דקות נוספות הוחלף ארבייטמן על ידי קוליבאלי.

בדקה ה-86 בעיצומן של נסיונות המקומיים להשוות את התוצאה מצא סטין דה סמט את אל גנאסי בתוך הרחבה, והאחרון לא התבלבל וקבע 1:3 לבופאלוס. 

איתן טיבי לא שותף במדי שרלרואה, שנותרה עם שתי נקודות בלבד מתוך 12 אפשריות אחרי ארבעה מחזורים. גנט לעומתה, עלתה למאזן של תשע נקודות.