לאחר שאליניב ברדה וראסינג גנק פתחו את המחזור ה-24 בליגה הבלגית בניצחון חוץ אמש, 0:1 על זולט-וורגם, נמשך הערב (שבת) המחזור עם נציגוּת של עוד ארבעה ישראלים. מתן אוחיון, תמיר כחלון ודודו ביטון פתחו בהרכב של שרלרואה שנוצחה 1:0 בקרב התחתית בחוץ מול ליארסה.

כבר בדקה ה-11 נקלעה שרלרואה לפיגור מוקדם כשהחלוץ הוותיק של נבחרת בלגיה, ווסלי סונק, הכניע את רודי ריו וקבע 0:1. המשחק התאפיין באגרסיביות רבה, כיאה לליגה הבלגית וליארסה, שעלתה העונה מליגת המשנה, עשתה כל שביכולתה כדי לשמור על התוצאה. עם פתיחת המחצית השניה ביצע מאמן שרלרואה, לאסלו קסאבה, חילוף כשהוציא את תמיר כחלון והכניס במקומו את מוסא גואייה.

במחצית השניה ליארסה היתה קרובה להגדיל את התוצאה, אולם תומאס רדזינסקי הקנדי החמיץ ממצב קורץ. מתן אוחיון ודודו ביטון השלימו 90 דקות ושרלרואה נותרה במקום האחרון עם שמונה נקודות, ליארסה עלתה ל-16 נקודות.

רמי גרשון (90 דקות) היה שותף מלא למהפך ולניצחון של קורטרייק, 1:2 בבית על סרקל ברוז'. הניצחון קירב את האדומים למרחק נגיעה משש הראשונות וממקום בפלייאוף העליון בתום העונה הסדירה.

קולאוטי מפריע למתן אוחיון (משה חרמון)
מתן אוחיון. 90 דקות בהפסד שרלרואה (משה חרמון)
 

החלוץ הרוסי אולג יאטצ'וק העלה את ברוז' ל-0:1 בפנדל. בדקה ה-63 ניצל מוחמד מסודי המקומי מסירה נפלאה של חברו לקבוצה, ג'וזפה רוסיני, כדי להשוות את התוצאה. מסודי השלים צמד בתוספת הזמן ונתן את האות לשמחה גדולה בקורטרייק, שעלתה בעקבות הניצחון למקום השמיני עם 34 נקודות, אחת פחות מסרקל ברוז' המדורגת במקום השישי.