הקשר לירוי צעירי, שכפי שפורסם לראשונה ב-ONE חתם במכלן, יצא לבלגיה להתחיל את הקריירה הבינלאומית החדשה שלו. טרם יציאתו הצטרפנו לקשר ברגעים בהם ארז את חפציו ונפרד ממשפחתו.
 
צעירי בבני יהודה מגיל 15 והוא השחקן הראשון בתולדות המועדון שיצא משכונת התקווה הישר לקבוצה בחו"ל, מבחינתו זהו חלום שהתגשם. "היתה לי תקופה נפלאה בבני יהודה. אני לא אשכח את היום שאלי כהן אמר לי שאני פותח, מאז התחילה באמת הקריירה שלי בקבוצה", הודה צעירי.

הקשר התייחס לשיטות המשחק של מאמניו, ביניהם גיא לוזון ודרור קשטן ואמר: "לכל אחד יש את השיטה שלו, כל אחד רוצה דברים חדשים, אבל אני חייב להגיד שהיה לי חיבור מצוין עם כל המאמנים". 

לשאלה איזו קבוצה היה בוחר אם לא מכלן, ענה הקשר: "מהרגע שקיבלתי את ההצעה משם ולמעשה הבנתי שהם רוצים אותי, ההרגשה היתה ללכת לשם ולהתקדם מקצועית וכלכלית, אבל אני חייב לציין שמאוד החמיא לי ההצעות ושרצו אותי בחיפה, הפועל ומכבי, אני אוהב את הקבוצות האלו".
 
עוד אמר: "הייתי בוואגס ועקבתי אחרי הכל, קבוצות, בעיות,  כספים והבנתי ביחד עם אבא שלי שמכלן זוהי ההצעה הכי טובה ומפתה מקצועית. באותו הרגע אמרנו יחד - יוצאים קדימה".

צפו בלירוי צעירי מסכם תקופה
"אני חושב שאם שחקנים היו נשארים לאורך העונות ולא הולכים, אז בני יהודה היתה יכולה לקחת אליפות ותארים נוספים", ציין צעירי שהוסיף: "צריך 'דבק' כדי להביא תארים".
 

לירוי צעירי (יוסי ציפקיס)
צעירי עם המשפחה. אביו: "שיחזור לארץ לסיים את הקריירה בשכונה" (יוסי ציפקיס)
 

לבסוף אביו של לירוי צעירי, עופר, הצטרף לראיון ואיחל לבנו: "הלוואי שתהיה לו קריירה ארוכה בחו"ל ואחר כך שיחזור לארץ לסיים את הקריירה בבני יהודה. אבל מה שחשוב שהקריירה בחו"ל תהיה ארוכה".