בסיטואציה לא יותר מדי מופרכת, ויסלה קראקוב הפולנית עשויה לפגוש את מכבי חיפה באחד משני השלבים הבאים של מוקדמות ליגת האלופות, זאת כמובן אם הראשונה תעבור את האלופה הלטבית, סקונטו ריגה והשניה את אלופת בוסניה, בוראץ'.

אם כך שווה שאלישע לוי ומחלקת הסקאוטינג של הירוקים ישימו לב למחנה האימונים הצבעוני במיוחד שעוברים בימים אלו מאור מליקסון, איביצה אילייב ושאר חברי האלופה הפולנית אצל המאמן ההולנדי, רוברט מסקאנט.

אימון הצהריים החל בנסיעה תחרותית במכוניות "באגי", מטווח וחץ וקשת. כנראה שמליקסון זכר דבר או שניים מהמטווחים בצבא הישראלי שכן הוא הצטיין במטווח כמו גם מסקאנט המאמן. גם באתר הרשמי של הקבוצה נרשם ש"השירות הצבאי בישראל כנראה עזר למאור".

משם חולקו השחקנים לקבוצות וניסו, בכל מיני מירוצי שליחים, לנצח את שאר חבריהם . לסיום בחרו לקנח עם שייט בקנו שכלל רחצה בנהר כמובן.

מליקסון(האתר של ויסלה*
מליקסון מנסה לשמור על שיווי משקל (האתר הרשמי של ויסלה)
 

מי שאולי פספס רק בקצת את כל זה הוא חלוץ שרלרואה, דודו ביטון, שאמור להצטרף לקבוצה בקרוב אם כל התנאים והבעיות האחרונות יסוכמו בימים הקרובים. הקבוצה החלה את פגרת הקיץ עם מספר לא מבוטל של חלוצים מועמדים, כולל רוד ואן-ניסטלרוי, אבל על פי התקשורת בפולין מועמדותו של ביטון ממשיכה להתחזק בכל יום שעובר.

מליקסון (האתר של ויסלה) (ONE)
מליקסון נהנה במחנה האימון של ויסלה (האתר הרשמי של ויסלה)
 

גם במכלן, קבוצתו של לירוי צעירי, עוברים מחנה אימונים קצת לא שגרתי עם קרבות איגרוף, משיכות חבל ועוד. צעירי צפוי לשחק מאוחר יותר במשחק האימון הראשון שלו בקבוצה מול ראפיד ליסט.

אילייב (האתר של ויסלה) (ONE)
גם אילייב ניסה את כוחו עם הרובה (האתר הרשמי של ויסלה)
 

אילייב (האתר של ויסלה) (ONE)
אילייב במכונית ה"באגי" (האתר הרשמי של ויסלה)
 

מליקסון ואילייב (האתר של ויסלה) (ONE)
מליקסון, אילייב ושחקני ויסלה (האתר הרשמי של ויסלה)
 

צעירי עם חולצתה של מכלן (האתר הרשמי של מכלן) (ONE)
צעירי עוזר לסחוב עץ (האתר הרשמי של מכלן)
 

צעירי עם חולצתה של מכלן (האתר הרשמי של מכלן) (ONE)
צעירי גם הרים את אחד מחבריו לקבוצה (האתר הרשמי של מכלן)
 

צעירי (האתר הרשמי של מכלן) (ONE)
צעירי מחכה לבירה (האתר הרשמי של מכלן)
 

צעירי (האתר הרשמי של מכלן) (ONE)
צעירי בטירוף במחנה האימון של מכלן (האתר הרשמי של מכלן)