דודו ביטון, שעבר משרלרואה הבלגית ל-ויסלה קראקוב הפולנית, הצטרף לאימוני קבוצתו החדשה לאחר שהגיע לאסטוניה על מנת להתחיל להתאמן עם חבריו החדשים ביניהם גם מאור מליקסון ואיביצ'ה אילייב. מאוחר יותר תפגוש הקבוצה את פלורה טאלין המקומית כשביטון צפוי לקחת חלק במשחקו הראשון במדים החדשים.

בתוך כך נודע היום שביטון יוכל לשחק בשבוע הבא מול סקונטו ריגה במוקדמות ליגת האלופות אחרי שהספיקו לרשום אותו בזמן למפעל. למרות שתאריך הגג לכבר עבר לפני שחתם השחקן ניצלו בקבוצה הפולנית את הסעיף שאומר ש-24 שעות לפני המשחק ניתן לרשום שחקן אחד נוסף.

ביטון צוטט באתרה הרשמי של ויסלה ואמר: "מאוד שמח שאני יכול להתאמן בשביל מועדון כל כך גדול כמו ויסלה. יש פה מאמן טוב ונחמד שמדבר איתי אנגלית שבשבילי זה חשוב. אני רוצה לעמוד בציפיות של האוהדים".

ביטון נשאל גם על חברו לקבוצה מישראל, מאור מליקסון ואמר: "זה מאוד חשוב לי שהוא פה ואני שמח שייצא לנו לשתף פעולה, אני לא מסתיר את זה, זה יעזור לי כמו שאתם בטח מדמיינים. זה יהיה תענוג לשחק איתו באותה קבוצה".

בכורה לצעירי במכלן
אחרי שלושה משחקי אימון בהם בחר מאמן מכלן, מארק בריס, לתת ללירוי צעירי מנוחה, קיבל השחקן הזדמנות במחצית השניה בניצחון של הקבוצה, 0:2 במשחק האימון מול מירהוט.

דודו ביטון והכדור. רוצה לרגש את האוהדים (האתר הרשמי של ויסלה)
דודו ביטון והכדור. רוצה לרגש את האוהדים (האתר הרשמי של ויסלה)
 

"היה בסדר גמור". פתח וסיפר צעירי על המשחק הראשון שלו בצהוב-אדום, "אחרי שלא שיחקתי משחק תקופה ארוכה, עוד מהמחזור האחרון נגד מכבי חיפה. חזרתי מפציעה קלה והרגשתי מצוין איתה, המשחק התנהלה בצורה מאוד אגרסיבית מצד שתי הקבוצות ובמהירות".

צעירי תופקד כקשר אחורי במשחק, סיכן פעמיים את השער ואף קיבל את הכרטיס הצהוב. על כך אמר בהתלוצצות: "רציתי לבחון כמה השופטים פה נחמדים, התברר לי שלא כל כך".

צעירי בתור לבירה. דקות ראשונות בקבוצתו (האתר הרשמי של מכלן)
צעירי עומד ומחכה לבירה. דקות ראשונות בקבוצתו (האתר הרשמי של מכלן)
 

כבר בתחילת השבוע הבא, ביום א', צפוי השחקן לשחק שוב מול רופל בום כשבמהשך תשחק מכלן גם מול אוטרכט, אנטוורפן וסרקל ברוז'.