פתיחת העונה הטובה של ליאור רפאלוב וקלאב ברוז' נמשכת. הקשר, שכבש צמד במחזור הפתיחה, הוסיף צמד ובישול ב-3:3 של קבוצתו על מכלן ולאחר שלושה מחזורים ברוז' עם 7 נקודות ולרפאלוב יש כבר 4 שערים ובישול.

בדקה ה-32 הגיע הראשון. רפאלוב הוריד עם הכתף ובעט כדור חזק מ-18 מטר פנימה. דקתיים לאחר מכן כבר 1:1. אנבולדסן לא נבהל מהיתרון של האורחים וסידר שווין למלכן, ללא לירוי צעירי שלא בסגל.

בדקה ה-40 רפאלוב עבר שני שחקנים בצורה מרשימה בסומבררו כפול ובישל למוניה את ה-1:2, אך ואן טריכט השווה בשנית לאחר 2 דקות בלבד וקבע 2:2 בהפסקה.

בדקה ה-61 כבש רפאלוב את השני שלו במשחק בפנדל מוצלח, הפנדל השני שלו העונה, אך בדקה ה-75 דה פטר השווה וסידר 3:3 מרתק.

עוד בבלגיה, מתן אוחיון שיחק 90 דקות ב-0:1 של שרלרואה בחוץ מול קורטריק. בירשחוט סיימה ב-1:1 עם זולט וורגם, הישראלים לא שיחקו.

משחק מצוין למליקסון ב-0:5
ויסלה קראקוב פתחה ברגל ימין את עונת 2012/2013 יחד עם קשר נבחרת ישראל, מאור מליקסון, שהיה בין המצטיינים במגרש ב-0:5 במשחק הגביע מול ליובונסקי.

מליקסון היה פעיל מאוד לאורך כל 90 הדקות ובישל פעמיים אחרי שב-45 הדקות הראשונות היו עסוקים שחקני היריבה בעיקר בתיקולים לעבר מס' 5 באדום.

אחרי מחצית ראשונה נטולת שערים הגביה מליקסון בצורה מדודה כדור לראשו של צבטאן גנקוב שבדקה ה-60 סוף סוף כבש את ה-0:1. שש דקות עברו וגנקוב כבש את השער השני מתוך הרחבה בקלילות.

מאור מליקסון ויסלה קראקוב (האתר הרשמי)
מאור מליקסון במדי ויסלה קראקוב (האתר הרשמי)
 

השער השלישי לקח קצת זמן אך הגיע בדקה ה-86 אחרי הגבהה של מליקסון שהסתיימה בריבאונד של לוקאש גרגולה, 0:3.

את ה-0:4 דחק מקרוב גנקוב אחרי פעולת השתחררות בה שוב היה מעורב הישראלי. הבולגרי השלים שלושער לפני שמליקסון מצא בכדור על 40 מטרים את בוגוסקי כדי לקבוע את תוצאת המשחק בדקה ה-91.