"העדפתי לא להבקיע ולנצח", ככה סיפר אמש (שבת) ליאור רפאלוב בתום ה-3:3 בין קבוצתו, קלאב ברוז', לבין מכלן במחזור השלישי של הליגה הבלגית. רפאלוב כבש שער ראשון יפה, בישל אחד בצורה לא פחות מרשימה ואז כבש בפנדל בסגנון פירלו או ראמוס אם תרצו עם פנאנקה.

כל זה לא עזר והקבוצה שלו איבדה לראשונה נקודות במשחק ליגה העונה. "הובלנו שלוש פעמים אבל לא הצלחנו להחזיק בזה", הוסיף רפאלוב בתום ההתמודדות. "זה מאכזב לצערי וזה קורה לנו הרבה שאנחנו מבקיעים גול ומאוד מהר מבקיעים לנו חזרה. השבוע נעבוד חזק בתור קבוצה לתקן את הטעויות האלה".

קשר הנבחרת הוסיף: "בפעם הבאה נדע לשמור על היתרון, זו התקווה. זה טוב שהבקעתי שני שערים, אבל אם תשאלו אותי החשבון פשוט. להבקיע שני שערים ולבשל עם נקודה אחת, או לא לעשות דבר אבל לצאת עם שלוש נקודות, אני בוחר שלוש נקודות. בסופו של דבר שתי הנקודות האלו יכולות להיות חשובות".

על כך שהוא כבר עם ארבעה שערי ליגה אמר: "זה נכון שיש לי הרבה מאוד ביטחון בשלב זה ואני מרגיש מצוין. הצורה שהבקעתי את הפנדל היא דוגמא לביטחון שיש לי".

מליקסון: בועטים בי קצת, זה נורמאלי
גם לקשר התקפי נוסף של נבחרת ישראל, מאור מליקסון, היה משחק נהדר בפתיחת הגביע הפולני עם ניצחון 0:5 על ליובינסקי, שני בישולים ומעורבות בעצם בכל שער או מהלך טוב של קבוצתו.

מליקסון סיפר בתום ההתמודדות: "היה משחק לא קל בשבילנו, למרות שנדמה שכן. במחצית השנייה שיחקנו כמו שאנחנו צריכים. יכולנו להבקיע עוד שערים, גם אני באופן אישי". על כך שספג לא מעט תיקולים במחצית הראשונה אמר: "זה נורמלי, בועטים בי קצת. יש עוד שבוע עד פתיחת הליגה ועד אז אני כבר ארגיש כמו חדש".