משחקי ההכנה ומחנות האימונים ברחבי אירופה נכנסים להילוך גבוה יחד עם הליגיונרים הרבים. במוקד אמש (רביעי) היו שערים של ליאור רפאלוב ושלומי ארבייטמן וגם מאור מליקסון וביברס נאתכו לקחו חלק במשחקים.

אומוניה ניקוסיה עם אוהד לויטה, יובל שפונגין ועוז ראלי, החלה את המחנה שלה בפולין. חלוץ גנט, שלומי ארבייטמן, ממשיך במחנה האימונים הטוב שלו ושוב כבש שער, הפעם ב-0:5 על אודנרדה מהליגה השלישית. עתידו של ארבייטמן, שהבקיע לפחות שער בכל משחק במחנה האימונים, עדיין לא ברור למרות כל אלו.

בעונה שעברה הושאל השחקן לווסטרלו מגנט ועדיין לא בטוח שהוא נמצא בתוכניות של המאמן הנורבגי, טרונד סוליאד. בהמשך היום תפגוש גנט את עירוני קריית שמונה.

ליאור רפאלוב כבש שער ב-0:8 הקליל של קבוצתו קלאב ברוז' על קנוקה מהליגה המחוזית. רפאלוב שיתף פעולה ב-60 הדקות הראשונות עם מוחמד צ'יטה שעבר מסטנדרד ליאז' לקבוצה שממשיכה את מסע הרכש שלה מהעונה שעברה במטרה להחזרת תואר האליפות לברוז'.

ליאור רפאלוב. כבש שער (האתר הרשמי של קלאב ברוז´)
ליאור רפאלוב. כבש שער (האתר הרשמי של קלאב ברוז´)
 

מאור מליקסון שב לאימוני ויסלה קראקוב ועדיין לא ברור אם הקבוצה תעדיף למכור אותו או להשאיר אותו, בשל המצב הכלכלי הקשה של המועדון. ויסלה שיחקה מול האלופה הקפריסאית, א.א.ל. לימסול, בהתמודדות שהסתיימה ב-0:0. מליקסון שיחק גם באגף שמאל וגם כחלוץ והיה קרוב לכבוש בפתיחה. בשבוע הבא תפגוש הקבוצה את אומוניה ניקוסיה עם שלושת הישראלים, ראלי, שפונגין ולויטה שהחלו את המחנה שלהם בפולין.

עוז ראלי במחנה האימון (האתר רשמי של אומוניה)
עוז ראלי במחנה האימון (האתר רשמי של אומוניה)
 

מפגש נוסף בין ישראלים ייערך כבר בשבת הקרובה: ק"ש תפגוש את בירשחוט שבה משחקים רועי דיין ודור מלול. גם מחזיקת הגביע הרוסי, רובין קאזאן, החלה את אימוניה וביברס נאתכו שיחק 25 דקות ב-0:2 של הקבוצה על ראיינדורף האוסטרית. רובין שינתה העונה את סמל הקבוצה וכיום הוא מזכיר דווקא את סמלה של נבחרת ישראל או נבחרת אירלנד אם תרצו.