בעונות האחרונות מתחזקת הליגה הבלגית בהדרגה בשחקנים ישראלים. מי שימשיך בקריירה המוצלחת שלו בליגת ג'ופילר גם בשנה הבאה הוא רמי גרשון, שחתם הערב (שני) בקבוצת קורטריק לעונה נוספת לאחר שסוכנו דודו דהאן שיכנע את נשיא סטנדרד ליאז' להשאיל אותו בשנית. ליאז' הסכימה למהלך אך ורק בתנאי ותוכל להחזיר את גרשון לשורותיה בפגרת חודש ינואר. לאחר מו"מ אחרון הסכימה קורטריק למהלך והחוזה נחתם עד תום העונה, בה ישתכר השחקן כ-300,000 דולר.

רמי גרשון אמר ל-ONE: ”אני שמח שאני ממשיך במקום שאני אוהב ואני מקווה שתהיה לי עונה לא פחות טובה מהעונה שעברה".

גרשון, שבחודש הבא ימלאו לו 23 שנים, יחל את העונה השלישית שלו בליגה הבלגית, אחרי שהגיע מהפועל ראשל"צ, אז בליגה השלישית, הישר לסגל של קבוצת הפאר הבלגית, סטנדרד ליאז', ששיחקה באותה עונה בשלב הבתים של ליגת האלופות.

הבלם הצעיר התאמן משך כל העונה עם הקבוצה הבכירה ושיחק בקבוצת המילואים של ליאז', ובעונה שלאחר מכן העדיף לצאת ולקבל דקות משחק במדי העולה החדשה מקורטריק, שם רשם 32 הופעות טובות מאוד והפך לאחד מאהובי הקהל המקומי בעונה טובה שכמעט והסתיימה בפלייאוף העליון.

גרשון. הפך לדייר קבוע בסגל של פרננדז (משה חרמון)
גרשון. הפך לדייר קבוע בסגל של פרננדז (משה חרמון)
 

במהלך העונה הזו השתלב גרשון גם במדי הנבחרת הלאומית בהדרכתו של לואיס פרננדז, כשקודם לכן היה לשחקן הרכב קבוע בנבנחרת הצעירה. גרשון לבש את מדי הנבחרת הבוגרת במרבית משחקי הקמפיין הנוכחי של מוקדמות יורו 2012, החל במשחק החוץ מול נבחרת יוון.

בקורטריק דרשו לקבל את גרשון בחזרה לשורותיהם, כשאוהדי הקבוצה הציפו בימים האחרונים את השחקן בהודעות ובבקשות שימשיך לשחק בקבוצה, ולאחר כשבועיים של אימונים בסטנדרד ליאז', שעוברת מהפכה ניהולית, התקבלה ההחלטה המועדפת על השחקן עצמו. גרשון נבחר בעונה האחרונה על ידי כל עיתוני בלגיה כשחקן המצטיין של קורטריק בעונה החולפת.

רמי גרשון. הוצף בבקשות
גרשון. הוצף בבקשות מאוהדי קורטריק (scoutpush.com)
 

ב-30 לחודש יולי תיפתח הליגה הבלגית וקורטריק תפתח את העונה במשחק ביתי מול ליארסה, במטרה ברורה לסיים את העונה הרגילה שני מקומות גבוה יותר מזו הקודמת ולהגיע לשישיה הראשונה ולפלייאוף העליון. ליגת ג'ופילר הבלגית תהיה השנה משופעת בשחקנים ישראלים יותר מתמיד כשבנוסף לגרשון יתרוצצו על מגרשי ארץ השוקולד גם אליניב ברדה, לירוי צעירי, רועי דיין, ליאור רפאלוב, שלומי ארבייטמן ומתן אוחיון.