קשר נירנברג, אלמוג כהן, לא יכל לבקש לעצמו עונה ראשונה יותר חלומית בבונדסליגה. אחרי שקנה לעצמו מקום בהרכב, כבש שער בכורה והוסיף עוד אחד בבעיטה נהדרת, זכה היום כהן לחוזה חדש, עליו הוא חתם היום (ראשון), לאחר שהקבוצה סיימה ב-1:1 מול באיירן מינכן בדרבי אמש, כאשר הוא משלים 90 דקות.

החוזה החדש יהיה עד תום עונת 2013/14, כאשר שכרו של קשר הנבחרת יוכפל לכ-700,000 יורו לעונה. בנוסף, יזכה כהן לשדרוג של 20 אחוז בשכרו בכל שנה שתעבור, כל זאת על מנת להשאיר אותו בנירנברג, למרות עניין מכמה קבוצות בבונדסליגה.

כהן המאושר אמר ל-ONE: "מאוד כיף לי פה. אני שמח שמעריכים אותי. יש לנו קהל נפלא וכל משחק שאני משחק זה פשוט חוויה עצומה בשבילי. אני מתרגש ושמח להמשיך בנירנברג".

המנהל המקצועי של הקבוצה, מרטין באדר, אמר: "בשבועות ובחודשים האחרונים אלמוג הפך לשחקן הרכב קבוע שלנו. הוא מתאים בצורה טובה לפילוספיה שלנו, שחקן צעיר שיכול להפוך למוציא לפועל משמועתי. אנחנו שמחים שהוא הולך להישאר פה והצלחנו להגיע להסכם לתקופה ארוכה".

דודו ביטון: יצא שכשאני מבקיע אנחנו מנצחים
בבלגיה שרלרואה חזרה לתמונות ההשארות ונתנה לעצמה תקווה בזכות 0:2 על אופן במחזור השני של הפלייאוף נגד הירידה, אחרי שבמחזור הראשון נוצחו בדקה ה-90 אחרי שהובילו. כרגע אופן מוליכה בטבלה הפנימית עם שש נקודות לעומת שלוש של חבורת הישראלים, אבל עם שלושה משחקים נוספים הסיכוי קיים ואפשרי.

דודו ביטון כבש את השער הראשון במשחק מקרוב, ואמר בסיום: "אני שמח על הגול ויותר על הניצחון. יצא ככה שכל משחק, כשאני מבקיע פה, אנחנו מנצחים, אז אני מאושר. אנחנו לא מתעסקים בעונה הבאה למרות הפרסומים בבלגיה על קבוצות שמעונינות בנו, כל כולי במאבק להשארות בליגה, זה הכי חשוב כרגע".

על שני הישראלים הנוספים בקבוצה, תמיר כחלון ומתן אוחיון, אמר ביטון: "שניהם היו מצוינים, ואנחנו מאמינים שאפשר לעשות את זה".