לפי דיווח בתקשורת ההולנדית, הקשר גל אלברמן, שלאחרונה קיבל הודעה מראשי מנשנגלדבאך כי הוא רשאי לחפש לעצמו קבוצה לעונה הבאה, מועמד ל-ו.ו.ו ונלו מהליגה ההולנדית הראשונה.

לפי הדיווחים, פטריק פאווה, הקפטן של הקבוצה ההולנדית ששיתף אותו פעולה במנשנגלדבאך, המליץ לראשי המועדון להנחית את הקשר הישראלי בשורותיה. עוד דווח, כי פגישה ראשונית בין נציגי שני המועדונים כבר נערכה.

יו"ר המועדון, מריו קפטין, אמר על הקשר הישראלי: “אם בחור כמו פטריק חושב שאלברמן מתאים למועדון שלנו, אז צריך לשקול זאת ברצינות. בכל זאת, מדובר בשחקן שמשחק בבונדסליגה ומחזיק בחוזה עם שכר גבוה מאוד, מה שיכול להערים קשיים על העסקה". הוסיף היו"ר.

ונלו סיימה את העונה האחרונה במקום ה-12 בליגה ההולנדית ומי שמשמש כיום כמאמן הקבוצה הוא יאן ואן דיק.

עד לפני שנה שיחק בקבוצה אחד הכוכבים של המונדיאל האחרון, קייסוקה הונדה היפני, שהיה שחקן מוביל גם במועדון ההולנדי. הונדה עבר מהקבוצה לצסק"א מוסקבה. אם וכאשר הישראלי יגיע לקבוצה, הוא יהיה הרכש השמיני של המועדון לקראת פתיחת העונה.

הונדה חוגג (רויטרס)
הונדה. גם הוא שיחק בקבוצה וכבר הגיע לצסק"א מוסקבה (רויטרס)
 

כזכור, אלברמן גדל במכבי פ"ת ובשנת 2005 החל את הקריירה האירופית שלו כשעבר לשחק בקבוצת טנריף מהליגה הספרדית. אחרי 12 משחקים בלבד במדי הקבוצה, חזר לישראל וחתם בשורות בית"ר ירושלים בה שיחק עד שנת 2008.

כבר שנתיים שהקשר שייך לקבוצת מנשנגלדבאך מהליגה הגרמנית ולאחרונה הוא חזר מפציעה. במשך רוב זמנו בגרמניה סבל אלברמן מפציעות ואולי הוא קרוב למצוא לעצמו בית חדש, בו הוא יוכל לחזור לכושר משחק.