מלבד שלוש התל-אביביות שלנו שיחפשו את מקומן בשלב הבא בליגה האירופית עם היתרון מהמשחק הראשון גם מיטב הליגיונרים ושאר קבוצות היבשת ינסו להגיע לשלב הפלייאוף לקראת שלב הבתים במפעל המשני של אירופה.

קרבאח אגדם תארח את ליאור רפאלוב וקלאב ברוז' באזרבייג'אן בשעה 19:00 אחרי 1:4 לקבוצה הבלגית במחזור הראשון. רפאלוב, שכבר אמר שזה טיול שורשים, יתמקד בעיקר בלצאת מהמשחק הזה כמו שצריך עם המקום בשלב הבא אלא אם כן יקרה הבלתי ייאמן.

שלושים דקות לאחרן מכן גם אתלטיקו מדריד שירדה קצת מנכסיה תתארח אצל שטרומסגודסט אחרי ה-1:2 הצנוע בבית במשחק הראשון עם סכנה ממשית לסיכויים.

לגיה ורשה של משה אוחיון, שמשחק הליגה שלה בשבת נדחה בגלל גשמים, עשוי לפתוח לראשונה בהרכב במשחק מול גזיאנטספור ב-20:00 עם יתרון שביר אך מבטיח של 0:1 קטן ממשחק החוץ בטורקיה.

ב-20:30, ממש לפי הסדר, ערן זהבי ופאלרמו ינסו לא למעוד אחרי ה-2:2 המוזר מול פ.צ. תון השוויצרית.

גם אקס מכבי ת"א, יובל שפונגין, ימשיך את סדרת חצאי השעות וישחק ב-21:00 מול דן האח בהולנד עם אומוניה ניקוסיה. יתרון מפתיע ויפה של 0:3 מהמשחק הראשון אמור להספיק לנציג הקפריסאית.

רפאלוב מתאמן לצד ואסקז, חברו הטוב (Demorgen.be)
רפאלוב מתאמן לצד ואסקס, חברו הטוב (Demorgen.be)
 
עוד משחקים: ווסטרלו תארח את יאנג בויז כשהקבוצה של עמנואל מאיקוה מוליכה 1:3 לקראת משחק החוץ. פולהאם, הקבוצה שעלתה בזכות תואר הקבוצה ההוגנת תפגוש בקרייבן קוטג' את ספליט עם לוח נקי ו-0:0 במשחק הראשון.הארטס תפגוש את פאקס ההונגרית בסקוטלנד אחרי ה-1:1 במפגש הראשון.