הגומלין שלב 32 האחרונות של הליגה האירופית יניב לנו עוד מפגש מסקרן בין סטנדרד ליאז' לוויסלה קראקוב אחרי 1:1 במשחק הראשון בפולין (הערב ב-20:00). “אנחנו קבוצה ביתית, במשחקי חוץ אנחנו משחקים על תוצאה". סיפר שחקן סטנדרד, מאור בוזגלו, שהחל לרוץ השבוע וממשיך להחלים מפציעתו.

בעוד כשלושה שבועות צפוי לחזור הקשר למגרשים ועל תהליך ההשתקמות סיפר: “החזרה שלי מתקרבת וזו תמורה על עבודה קשה מאוד שלי. אם יש משהו שלמדתי מפציעות זה שהן בוחנות אותך ואת המקצוענות שלך. אני מאוד מתרגש לחזור".

רמי גרשון צפוי לחזור לספסל כשהמגן השמאלי, סבסטיאן פוקוניולי, יהיה באגף אחרי שהחלים ממחלה.

בצד השני צפוי לקבל ביטון את הצ'אנס בהרכב אחרי 19 דקות בליגה. מליקסון, שסוחט את רוב תשומת הלב בתקשורת הבלגית והפולנית, יפתח גם הוא. קשר הקבוצה, פיטר מלצקי, לא שיחק במשחק הראשון אחרי שהודיע באסיפת הקבוצה לשחקנים כי הוא לא מעוניין לשחק איתם. מלצקי, שידוע באופיו הבעייתי, הושעה מהקבוצה עד לסוף העונה ולא יתאפשר לו גם להתאמן עם קבוצת הנוער.

ביטון בשדה. יחזור להרכב ויסלה? (אתרה הרשמי של ויסלה)
ביטון בשדה. יחזור להרכב ויסלה? (אתרה הרשמי של ויסלה)
 
בצל ההתמודדות הבלגים נמצאים באבל כשמאמן הכושר, גי נאמורו, מת מדום לב כשרכב על אופניו. מאמן הקבוצה, חוסה ריגה, סיפר בנושא: “אני אישית לא יכול להתכונן למשחק כמו שרציתי. השחקנים צריכים להתעלות. יש פסיכולוג שמטפל בשחקנים, על המגרש נצטרך להשאר כמו שאנחנו אם אנחנו רוצים לעלות".

ב-22:05, ביוון, רובין קאזאן תנסה לצאת ממצב לא פשוט אחרי הפסד 1:0 ברוסיה. ביברס נאתכו, שהחמיץ פנדל במשחק הראשון, יהיה בהרכב אחרי שדווקא שיחק טוב למרות ההחמצה מול רוי קארול.

עוד ב-20:00, ליאור רפאלוב וקלאב ברוז' יארחו את האנובר אחרי הפסד 2:1 במשחק הראשון בגרמניה. עם תוצאה לא רעה ינסו הבלגים לכבוש שער אחד שיספיק להם אם לא יספגו. רפאלוב סיפר: "זה המאני טיים. המטרה שלנו השנה זה לזכות באליפות ולהגיע לליגת האלופות. השתתפי כבר במפעל הזה ואפשר להגיד שהיגה האירופית זה נהדר, אבל לא אותו דבר".