ערב לא מוצלח עבר על נציגנו הליגיונרים בליגה האירופית כשמלבד רמי גרשון, כל מי שלקח חלק במשחקי שלב 32 האחרונות הודח עם קבוצתו. התוצאות השאירו את ליאור רפאלוב (קלאב ברוז'), מאור מליקסון ודודו ביטון (ויסלה קראקוב) וביברס נאתכו (רובין קאזאן) בחוץ כשרק הבלם וחברו לקבוצה, מאור בוזגלו (סטנדרד ליאז'), שקרוב לחזרה למגרשים, ימשיכו לשמינית הגמר שם יפגשו את האנובר.

בערב מיוחד עם הרבה מסביב לכדורגל ומעט על כר הדשא הבוצי בליאז' סיימה סטנדרד המקומית ב-0:0 את משחקה נגד ויסלה קראקוב ובכך עלתה בזכות שער חוץ לשלב הבא. 

גרשון שפתח במערך של שלושה בלמים סיפר על ההתמודדות: "היה קשה, אפילו ששיחקנו בבית. עבר עלינו שבוע לא קל עם מותו של מאמן הכושר שלנו שהיה אדם מדהים, שמח שהצלחנו להתעלות ולשמור על שער נקי".

על ההיסטוריה, בה היה חלק, כששלושה שחקנים ישראלים היו על המגרש בקבוצות לא ישראליות סיפר: "היה נחמד ומיוחד מבחינתי לשחק מול שני חברים טובים שלי. אני מאחל להם הצלחה בהמשך".

ביטון, גרשון ומליקסון חלק מהיסטוריה קטנה (האתר הרשמי של ויסלה קראקוב)
ביטון, גרשון ומליקסון חלק מהיסטוריה קטנה (האתר הרשמי של ויסלה קראקוב)
 
גרשון סיכם: "אנחנו מקווים לשחזר את ההישג של הקבוצה מלפני שנתיים, רבע גמר גביע אופ"א".       

הבלאגן בליאז´ בסיום. דקות ארוכות של חזיזים ואבוקות (רויטרס)
הבלאגן בליאז´ בסיום. דקות ארוכות של חזיזים ואבוקות (רויטרס)
 

בסיום המשחק התגודדו 1,500 אוהדי ויסלה ברחובות ליאז' והפריעו את מנוחת העיר עם נפצים, חזיזים ואבוקות עמוק לתוך הלילה עד שחלף זעמם.

לעומת סטנדרד, אצל קלאב ברוז', ליאור רפאלוב וחבריו ראו בשלב מוקדם את האנובר עולה ל-0:1 ולא הצליחו לחזור למשחק אחרי פיגור 1:2 מהשבוע שעבר בגרמניה.

רפאלוב סיפר: "היינו קרובים וחייבים להבקיע לפחות את ה-1:1 כדי להלחיץ אותם, חבל. ידענו שהתוצאה שעשינו בחוץ היא טובה מספיק כדי לנסות לעבור אבל השער המוקדם סיים לנו את הסיפור מוקדם ולא הצלחנו לרדוף אחריהם".